رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 خرداد 1400 - 09:06

نوای جنوب:مجری طرح آزمایشی واکسن ایرانی برکت در استان بوشهر گفت: فاز سوم طرح ملی واکسن ایرانی برکت با تزریق به نخستین گروه از داوطلبان، به شکل رسمی آغاز شد.

نوای جنوب:مجری طرح آزمایشی واکسن ایرانی برکت در استان بوشهر گفت: فاز سوم طرح ملی واکسن ایرانی برکت با تزریق به نخستین گروه از داوطلبان، به شکل رسمی آغاز شد.؛ دکتر کتایون وحدت مجری با اشاره به آغاز فاز سوم طرح ملی واکسن ایرانی برکت در بوشهر بیان کرد: پس از گذشت از ۴۸ ساعت از انجام معاینات و آزمایش‌های لازم، از داوطلبان گروه نخست برای تزریق واکسن دعوت به عمل آمد.

او با ابزار تشکر از استقبال داوطلبان این طرح ملی ادامه داد: نخستین گروه از داوطلبان روز ۱۳ خرداد با حضور در محل اجرای طرح و انجام آزمایش‌های لازم و تکمیل فرم‌های ثبت نام نسبت به مراحل اجرای طرح آموزش‌های لازم را دریافت کردند.

متخصص بیماری‌های عفونی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: با آماده سازی فضای مناسب و فراهم شدن زیر ساخت‌های لازم، مجموعه کلاس‌های زنده یاد دکتر سید علی طبیب واقع در سایت مرکزی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان محل اجرای این طرح ملی در نظر گرفته شده است.

وحدت عنوان کرد: ثبت نام از داوطلبان در سامانه‌های ۴۰۳۰ و آی گپ همچنان ادامه دارد.

او با اشاره به اجرای فاز سوم کارآزمایی واکسن کووایران برکت در ۶ شهر تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان و بوشهر، افزود: با توجه به استقبال خوب متقاضیان برای شرکت در این طرح ملی، نام نویسی از دیگر علاقمندان در بوشهر همچنان ادامه دارد.

رئیس مرکز تحقیقات طب عفونی و گرمسیری خلیج فارس بوشهر عنوان کرد: داوطلبان مشارکت در این طرح می‌توانند با سامانه تلفنی ۴۰۳۰ تماس حاصل نموده یا با استفاده از سامانه پیام‌رسان آی گپ (۱۰#*۴۰۳۰*) در این طرح نام‌نویسی نمایند.

وحدت بیان کرد: همکاران ما با افرادی که برای شرکت در فاز سوم طرح تحقیقانی واکسن ایرانی برکت ثبت نام کرده‌اند تماس گرفته و تاریخ حضور آنان را بر اساس جدول زمان‌بندی شده اعلام می‌شود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
برکت

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار