رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
جستجو:

نوای جنوب:تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های بوشهر باز هم افزایش یافت و به ۸۳۱ نفر رسید یعنی ۴۹ نفر بیشتر از دیروز.

ارسال شده حدود 3 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه در روز پنج شنبه ۱۴ مردادماه و همزمان با آغاز به کار دوره ششم شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای کل کشور در شهر وحدتیه نیز اقدامات قانونی در این خصوص صورت گرفت.ابتدا مراسم و آئین تحلیف رسمی در سالن فرهنگ برازجان باحضور فرماندار و سایر مسئولین برگزار و سپس در محل دفتر شورای اسلامی آئین انتخاب اعضای هیئت رئیسه و تعیین تکلیف شهردار صورت گرفت که مهندس حسین عباسی بارای قاطع ۵ عضو شورای اسلامی به عنوان شهردار شهر وحدتیه در سمت خویش ابقا گردید.

ارسال شده حدود 3 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)
بهزاد احمدی شهردار برازجان شد

نوای جنوب:با رای اعضاء شورای شهر برازجان بهزاد احمدی به عنوان سرپرست و شهردار برازجان انتخاب و به فرمانداری معرفی شد

ارسال شده حدود 6 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان بوشهر گفت: واکسیناسیون ۲ هزار و ۷۳۰ نفر از کارکنان شبکه بانکی در این استان آغاز شد.

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: با ادامه شرایط فعلی و همه گیری ویروس کرونا مخالف بازگشایی دانشگاه‌ها در مهر ۱۴۰۰ هستیم.

ارسال شده حدود 11 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:وی تصریح کرد: آتش‌نشانی شرکت   گازگچساران و آتش خوار ویژه دریا بندرامام‌حسن و آتش‌نشانی شرکت مپنا نیز پس از درخواست در محل آتش‌سوزی حضور پیدا کردند.

ارسال شده حدود 11 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب: آئین تکریم و سپاسگزاری رئیس دوره های چهارم و پنجم شورای اسلامی از شهردار و کارکنان شهرداری وحدتیه برگزار گردید.

ارسال شده حدود 11 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت نشست تجزیه و تحلیل ایمنی و بهداشت محیط کار با حضور آقای مهندس مقیمی مدیرکل محترم دفتر ایمنی و بهداشت شرکت توانیر و هیات همراه به مدت ۲ روز مورخ ۱۲ و ۱۳ مهرداد ماه در این شرکت تشکیل گردید .

ارسال شده حدود 11 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:

ارسال شده حدود 20 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب: مدیرکل استاندارد بوشهر گفت: دستمال کاغذی با علامت تجاری موج دارای علامت استاندارد جعلی است.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:فردی ۴۵ ساله از اهالی شهرستان دشتستان روز چهارشنبه در آب های ساحلی شهر نخل تقی غرق شد.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:خارگ ،صبح امروز که در نشستی که با حضور عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ ، یوسف وطن دوست و مهدی باقری؛ رئیس و عضو شورای اسلامی شهر خارگ ، محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل اداره بنادر و کشتیرانی نماینده پایانه های نفتی کشور و نفت فلات قاره و نماینده وزارت صمت و وزارت کشور و ارجمند زاده؛ مدیر کل اداره بنادر و دریانوردی استان بوشهر و کارشناسان اداره بندر برگزار شد ، موضوعات محوری بهبود وضعیت تردد کشتیهای مسافربری در دو مسیر بوشهر و گناوه و لندینگ کرافت ها به بحث و بررسی گذاشته شد.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:با کمال تأسف و تأثر خبر درگذشت یکی دیگر از پزشکان مدافع سلامت مرحوم دکتر مرتضی نفیسی قلوب مردم دشتستان و جامعه پزشکی استان را مغموم و متألم نمود.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نواتی جنوب:تشکر از همکاران برای ایجاد فراکسیون توسعه متوازن و ارتباط گیری با صداوسیما در جهت بسترسازی که در یک فضای علمی ، مسایل مربوط به توسعه متوازن بحث، بررسی و تبیین بشود و مردم عزیز که شنوندگان ما هستند و رادیو فرهنگ که مستمعین بسیاری دارد به قصاوت بنشینند و ببینند که مجلس در برنامه توسعه متوازن چه اهداف و برنامه ها و چه مسایلی را دنبال میکند.

ارسال شده حدود 2 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

 براساس این گزارش : پروژه بلوار و میدان خلیج فارس به طول یک کیلومتر و عرض بلوار ۴۵ متر حجم خاکبرداری ۱۸۰۰۰ متر مربع مخلوط ریزی ۱۸۰۰۰ متر مربع جدول گذاری ۵۵۰۰ متر طول آسفالت ۳۰۰۰۰ خزار متر مربع پروژه بلوار امامزاده و کوچه های گلستان و صدف مجموعا ۲۰۰۰۰ هزار متر مربع زیر سازی و آسفالت جدول گذاری ۳۲۵۰ متر طول جمع اعتبارات۷۶۰۰۰۰۰۰۰۰ هفت میلیاردوششصدمیلیون تومان از محل اعتبارات تملک دارایی اعتبارات داخلی شهرداری و از محل قیررایگان می باشد.*

ارسال شده حدود 3 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 211 | 212 | 213

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار