ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
جستجو:

نوای جنوب: با اعلام مدیرعامل شرکت پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی مصوبه افزایش چندبرابری قیمت گاز مایع غیریارانه‌ای لغو شد و هر کپسول گاز مایع یارانه‌ای بدون تغییر قیمت، ۲۷۹۰۰تومان به مردم عرضه خواهد شد.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در سایر اخبار - نظر (0)

نوای جنوب:باشگاه استقلال بر اساس آنچه دور زدن قانون سقف بودجه در پرونده لئاندرو پریرا دانسته شده، از پرسپولیس شکایت کرده است.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:نوای جنوب:علیرضا جزء قاسمی روز چهارشنبه در بازدید از پروژه‌های آبرسانی و آب شیرین‌ کن‌های استان بوشهر اظهار داشت: پروژه‌های ارزشمندی در حوزه آبرسانی استان بوشهر اجرا شده که نیاز است نگهداری و بهره‌برداری از این پروژه ها به نحو مطلوبی محقق شود.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)
این مدیر دولت روحانی تا کی قرار است در دشتستان بماند؟؟

نوای جنوب:علیرغم اعلام فرصت به مدیران کل یکی از مدیران منصوب دولت سابق سالهاست در برازجان حضور دارد و علیرغم نارضایتی های زیاد از عملکرد وی همچنان مستدام است!

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در ستون راست - نظر (0)

نوای جنوب:سومین نشست کارگروه دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ویژه منطقه جنوب با حضور استان‌های عضو در شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر برگزار شد.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: ۵۰ هزار میلیارد ریال حجم سرمایه گزاری در طرح‌های آب‌شیرین‌کن در دست اجرای استان است که از مجموع ۲۴۰ هزار مترمکعب طرح‌های آب‌شیرین‌کن در دست اجرا، ۱۰۰ هزار مترمکعب آن وارد مدار شده است و۱۴۰ هزار مترمکعب در دست اجراست.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:مهندس حشمتی در این بازدید ضمن دیدار با پرسنل این مدیریت از پروژههای عمرانی در حوزه برق این شهرستان بازدید کرد. یکی از این پروژه ها جابجایی تاسیسات برق به منظور تعریض جاده چریف و منطقه هاله است که افزایش ایمنی و رضایتمندی مردم شریف آن منطقه را فراهم نمود .است همچنین.در این سرکشی مدیر عامل از نزدیک به گفتگو با کارکنان و بررسی مشکلات آنان پرداختند.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، مانور جهادی تعویض پایه های فرسوده با هماهنگی و همکاری معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ ، مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری ، خدمات فنی شبکه ، مدیر و همکاران برق شهرستان دیلم در تاریخ 8 و 9 آذر انجام گردید

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:عملیات تسطیح و زیرسازی پارک 5هکتاری شهدای نفت واقع در ضلع شرقی بیدخون توسط کارکنان پرتلاش شهرداری اغاز شد

ارسال شده حدود 2 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)
استاندار بوشهر هیچ بازدیدی از زندان گناوه نداشته است،ساخت زندان گناوه قبل از دولت فعلی  شروع شده است !

نوای جنوب:روز گذشته در گروه های واتساپی شایعه ای در خصوص بازدید استاندار بوشهر از زندان گناوه درج و متعاقب ان هم همان کانال در اینمورد به تحلیل پرداخت !!

ارسال شده 1 روز پيش در ستون راست - نظر (0)

نوای جنوب:احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در نخستین جلسه شورای هدایت عملیات شهریاران با اشاره به اهمیت اجرای طرح شهریاران اظهار داشت: در این طرح، قرار است گفتمان سازی مردمی‌سازی حل مسائل کشور، الگونمایی از اقدامات مردمی سازی انجام شده در قبل و در حال انجام با تکیه بر ظرفیت های بومی و همچنین دریافت ایده های مردمی سازی برای حل مسائل کشور انجام و از برگزیدگان هر بخش در رویدادهای استانی و ملی تقدیر و حمایت شود.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:نوای جنوب:این جلسه عصر شنبه ۱۱ آذرماه به ریاست بنافی فرماندار شهرستان دشتستان و با حضور حسینی بخشدار شبانکاره، بارگاهی معاون سیاسی فرماندار، دهقان معاون برنامه‌ریزی فرماندار، مسئولین جهاد کشاورزی استان و شهرستان، مسئولین آب منطقه ای استان و شهرستان و تعدادی از کشاورزان در محل سالن اجتماعات بخشداری شبانکاره برگزار شد. 

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)
دکتر محمدی زاده و فعال کردن پروژه های بر زمین مانده 8ساله و ده ها ساله در مدت 2سال +مستند و تصاویر (1)

نوای جنوب:با استقرار دولت انقلابی آیت اله رئیسی علیرغممشکلات انبوه بجا مانده از 8سال قبل و فشارهای شدید اقتصادی مدیریت استان دکتر محمدی زاده با عزم جهادی و انقلابی و بدون توجه به مشکلات و تخریب های مخالفین به میدان امد و بصورت عملی کار و تلاش را شروع کرد

ارسال شده 1 روز پيش در ستون راست - نظر (0)
نماینده دشتستان در نشست خبری:با برنامه های دولت و مجلس وضعیت اقتصادی به سمت بهبود میرود،ابتر ماندن سوالات حاشیه ای حامیان دولت قبل با بصیرت دکتر رضایی +تصاویر

نوای جنوب: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تکمیل سد دالکی را از اولویت‌های مهم این شهرستان دانست و گفت: روند اجرای پروژه‌های عمرانی در دشتستان سرعت گرفته است.

ارسال شده 1 روز پيش در ستون راست - نظر (0)
پتروشیمی بوشهر با مدیریت دکتر حاتمی  در بزرگراه پیشرفت

نوای جنوب:نوای جنوب:پتروشیمی بوشهر بعنوان ابرپروژه شستان همواره عملکرد آن مورد توجه بوده است. بطوریکه در مسیر تولید و اجرای پروژه های در دست اجرای خود با چالش ها و موانع بسیاری روبرو و نیز مشکلات انباشت شده فراوانی را با خود همراه داشته است.

ارسال شده 1 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 1142 | 1143 | 1144

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار