ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
جستجو:

نوای جنوب:معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر اینکه هیچ خط قرمزی برای پیشرفت و توسعه صنعت پتروشیمی وجود ندارد، گفت: با پیگیری‌های انجام شده از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح پتروشیمی دهلران از طریق صندوق توسعه ملی گشایش خواهد یافت

ارسال شده حدود 13 ساعت پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)

نوای جنوب:به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس-محمد دهقان در سفر به عسلویه از سکوی درحال بهره‌برداری فاز ۱۱ پارس حنوبی بازدید و با کارکنان این سکو دیدار کرد. در این بازدید مدیران و کارکنان گزارشی از وضعیت توسعه این طرح را ارائه کردند.

ارسال شده 1 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)

نوای جنوب:حضور شرکت پتروشیمی بوشهر در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا (13 لغایت 16 آذر 1402)    

ارسال شده 1 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
پتروشیمی نوری عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر استان بوشهر را برای دومین سال متوالی از آن خود کرد +تصویر

نوای جنوب:امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری در بیست و چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان بوشهر عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر استان را دریافت کرد.

ارسال شده 1 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
پتروشیمی هنگام اسکله شماره 17 عسلویه را به آستانه بهره برداری رساندتصویر

نوای جنوب:اسکله شماره 17 در فاز 2 پتروشیمی های منطقه ویژه پارس جنوبی عسلویه که توسط شرکت پتروشیمی هنگام و با استفاده از تجهیزات داخلی و کمک متخصصان ایرانی ساخته شده، در آستانه بهره برداری قرار گرفت.

ارسال شده 1 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)

نوای جنوب:رویداد «پتروفن» ۱۴۰۲ با شعار «مسیر نوآوری پتروشیمی»،  با تأکید بر رفع نیازهای فناورانه و توانمندسازی بازیگران زیست‌ بوم صنعت پتروشیمی در هفت حوزه تخصصی، ۱۲ تا ۱۴ آذرماه به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
دیدار مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت پتروشیمی بوشهر با دکتر محمدی زاده استاندار+تصاویر

نوای جنوب:دکتر جواد حاتمی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره آن شرکت در روز چهارشنبه  با حضور در محل استانداری بوشهر، با دکتر محمدی زاده استاندار بوشهر دیدار و گفتگو نمودند. 

ارسال شده حدود 3 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
با حکم دکتر حاتمی،انتصاب یک مدیر بومی در پتروشیمی بوشهر

نوای جنوب:با حکم دکتر جواد حاتمی مدیرعامل پتروشیمی بوشهر مدیر خدمات و پشتیبانی این شرکت منصوب شد

ارسال شده حدود 4 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
پتروشیمی بوشهر با مدیریت دکتر حاتمی  در بزرگراه پیشرفت

نوای جنوب:نوای جنوب:پتروشیمی بوشهر بعنوان ابرپروژه شستان همواره عملکرد آن مورد توجه بوده است. بطوریکه در مسیر تولید و اجرای پروژه های در دست اجرای خود با چالش ها و موانع بسیاری روبرو و نیز مشکلات انباشت شده فراوانی را با خود همراه داشته است.

ارسال شده حدود 7 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)

نوای جنوب:دکتر جواد حاتمی طی حکمی آقای رضا دهقان را از تاریخ 1402/9/8 بعنوان سرپرست مدیریت توسعه سرمایه انسانی شرکت پتروشیمی بوشهر منصوب کردند.

 

متن حکم به شرح ذیل می باشد

ارسال شده حدود 9 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل پتروشیمی پردیس+تصویر

نوای جنوب:مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال به دلیل عملکرد درخشان شرکت در حوزه تولید و صادرات محصول و ارزآوری برای خودکفایی اقتصادی کشور به عنوان مدیر سال معرفی شد.

ارسال شده حدود 9 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
مهر تایید معتبر دیگری بر شایستگی دکتر جمشیدی مدیرعامل پتروشیمی هنگام،انتخاب به عنوان مدیر برتر در سال 1402+تصویر

نوای جنوب:در اجلاسی با حضور مقامات ارشد سازمانها ووزارتخانه های مختلف دکتر غلامرضا جمشیدی مدیر عامل پتروشیمی هنگان به عنوان مدیر برتر حوزه پتروشیمی  در سال 1402انتخاب و نشان عالی به ایشان اهداء شد،در کتر جمشیدی از مدیران جهادی حوزه پتروشیمی است که در مدت کوتاهی شرکت پتروشیمی هنگام را در استانه صادرات قرار داده است.

ارسال شده حدود 9 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
 معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد: ارزش 8 میلیارد دلاری تأمین تجهیزات و کالاهای مورد نیاز طرح های پتروشیمی از طریق شرکت های داخلی

نوای جنوب:معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: در دو سال گذشته حدود 8 میلیارد دلار تجهیزات و کالاهای مورد نیاز طرح‌های پتروشیمی از طریق شرکت های داخلی تأمین شده است که بخشی از آن ساخت بار اول بوده است

ارسال شده حدود 9 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
 مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره منطقه ویژه پارس انتخاب شدند +اسامی

نوای جنوب:بر اساس تصمیم مجمع عمومی نمایندگان صاحب سهام سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، سخاوت اسدی به عنوان عضو اصلی،  مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره این سازمان منصوب شد.

ارسال شده حدود 10 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
 سردار ایزدی: انقلاب اسلامی ایران، انقلاب ارزش هاست

نوای جنوب:فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) با بیان این که فاطمه زهرا(س) کوثر است و انقلاب اسلامی توسط فرزند برومند آن بزرگوار به عنوان هدیه ای به بشریت در جهان معاصر تقدیم شده است، گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلاب ارزش هاست و این انقلاب با سیر نهضت ها تفاوت بنیادین دارد.                 

ارسال شده حدود 10 روز پيش در عسلویه انرژی - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار