نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 08 آبان 1402 - 23:19

نوای جنوب:مدیرعامل هلال احمر فارس ‌از آمادگی این جمعیت امدادی جهت فصول پربارش خبر داد. 

نوای جنوب:مدیرعامل هلال احمر فارس ‌از آمادگی این جمعیت امدادی جهت فصول پربارش خبر داد. 

 حسین درویشی مدیرعامل این جمعیت صبح امروز در نشست خبری از امدادرسانی به هشت هزار و 572 نفر حادثه دیده طی شش ماه نخست سال جاری توسط معاونت امداد و نجات این جمعیت خبر داد و با بیان اینکه این حوادث در حوزه‌هایی از قبیل جاده ای، کوهستان، سیل و آبگرفتگی، خدمات حضوری و شهری صورت پذیرفته است، اظهارداشت: بیشترین عملیات امدادی این جمعیت در بخش‌های جاده‌ای و کوهستان بوده که جمعا سه هزار و 965 نفر حادثه دیده خدمات امدادی و درمانی را دریافت کرده اند.

وی افزود: هلال احمر استان فارس با برخورداری از 74 مرکز امداد و نجات در بخش‌های مختلف و همچنین مراکز پاسخگویی ستادی و شهرستانی یکی از بزرگترین جمعیت‌های استانی به شمار می‌آید.

مدیرعامل هلال احمر فارس با اشاره به فعالیت پنج هزار و 642 نفر روز نیروی عملیاتی در حوادث امداد و نجات استان افزود: یک هزار و 550 تیم روز با 799 دستگاه آمبولانس ـ عملیات بیش از 460 نفر مصدوم را به مراکز درمانی منتقل نموده اند.

194 عملیات تخصصی رهاسازی مصدوم در حوادث جاده‌ای بخش دیگری از فعالیت‌های نجاتگران هلال احمر فارس بود که درویشی به آن پرداخت.

این مقام مسئول در پایان از آمادگی این جمعیت امدادی جهت فصول پربارش خبر داد و اظهار کرد: با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته و اعلام وضعیت‌های هشدار در فصول پاییز و زمستان، جمعیت هلال احمر استان فارس تمامی تدارکات لازم را جهت امدادرسانی به موقع به هرگونه حادثه احتمالی را پیش بینی کرده است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شیراز

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار