نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 21 فروردين 1403 - 17:00

نوای جنوب:در نیمه‌نهایی سوپرجام فوتبال عربستان، الهلال و النصر در ورزشگاه محمد بن زائد به مصاف همدیگر رفته‌اند. یکی از مشکلات النصر و کریستیانو رونالدو در بازی‌های اخیر تقابل با تیم آماده ژرژ ژسوس بوده است.

نوای جنوب:در نیمه‌نهایی سوپرجام فوتبال عربستان، الهلال و النصر در ورزشگاه محمد بن زائد به مصاف همدیگر رفته‌اند. یکی از مشکلات النصر و کریستیانو رونالدو در بازی‌های اخیر تقابل با تیم آماده ژرژ ژسوس بوده است.علاوه‌بر برتری بازیکنان الهلال و نتایج عالی در تقابل‌های رودررو، هواداران این تیم هم راه جالبی برای مقابله با کریستیانو رونالدو و جنگ روانی با او پیدا کرده‌اند.

آن‌ها از اولین تیم‌های عربستانی بودند که در بازی‌هایشان با النصر نام لیونل مسی را در ورزشگاه طنین‌انداز می‌کردند و با شعار‌های «مسی مسی» باعث عصبانیت ستاره پرتغالی می‌شدند.

شعار‌های «مسی مسی» هم ادامه پیدا کردند. هواداران الهلال بار‌ها در بازی امشب از نام مسی برای خشمگین کردن رونالدو استفاده کردند. در دقیقه ۲۰ بازی در صحنه‌ای جالب همه هواداران الهلال با همدیگر نام مسی را فریاد می‌زنند که باعث خلق جوی جالب در استادیوم شده است.

جو ورزشگاه باعث شده بود امشب رونالدو عصبانی‌تر از هر زمانی باشد. او در پایان نیمه اول پس از اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد. عملکرد ضعیف و عصبانیت رونالدو در نیمه دوم هم ادامه داشت.

در دقیقه ۸۶ و درحالی‌که بازی با نتیجه ۲-۰ به سود الهلال در جریان بود، رونالدو با علی البلیهی، ستاره الهلال که به‌خاطر درگیری‌اش با ستاره‌های بزرگ معروف است، بر سر توپی که به اوت رفته بود، درگیر شد و در این بین پس از سرنگون شدن البلیهی، رونالدو به او ضربه‌ای زد که باعث واکنش افراد حاضر در زمین شد.

در همین حین بازیکنان دو تیم و داوران بازی به سمت صحنه وقوع درگیری هجوم بردند و ثانیه‌هایی پس از اعتراض رونالدو، داور با کارت قرمز او را از زمین اخراج کرد.

ستاره پرتغالی که به‌شدت از این وضعیت کلافه بود با کارت قرمز داور آرام آرام از زمین خارج شد و بازوبند کاپیتانی‌اش را به بازیکن دیگری داد.

درنهایت این بازی حساس با گل‌های سالم الدوساری و مالکوم با نتیجه ۲-۱ به سود الهلال خاتمه یافت.

منبع: ورزش سهکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
رونالدو

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار