نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 07 خرداد 1399 - 11:46

نوای جنوب:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران پلیس فتای استان بوشهر 30 نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی استان بوشهر شناسایی و تحویل دادسرا شدند.

نوای جنوب: صبح امروز در نشست ستاد مدیریت کرونا در استان بوشهر، با تاکید بر برخورد با برهم‌زنندگان اذهان  و تشویش  افکار عمومی اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه مدیریت کرونا موفق عمل کرده است که بر هم زنندگان آرامش مردم در عرصه کرونا ویروس تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه پلیس فتای استان در شبانه‌روز تمامی فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را رصد و پایش می‌کند افزود: کسانی‌که بخواهند در عرصه ویروس کرونا در بین مردم تشویش و نگرانی ایجاد کنند بدون شک  تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به پایش و رصدهای‌سایبری و بررسی انتشار خبرها و مطالب در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی، واتساپ و اینستاگرام افزود: تشویش اذهان عمومی و خدشه وارد شدن به امنیت روانی جامعه از طریق فضای سایبری جرم محسوب و  با متخلفان برخورد می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اینکه 190 نفر از کاربران فضای مجازی در استان بوشهر در عرصه انتشار مطالب ویروس کرونا توجیه شدند، تصریح کرد: در این راستا 75 نفر از مدیران کانال‌‌ها و سایت‌ها که اقدام به انتشار اخبار خلاف واقع در فضای مجازی درباره ویروس کرونا کرده بودند  پلیس فتای استان بوشهر به این مدیران تذکر لازم  ارائه کرد.

واعظی از احضار افراد متخلف به دادسرا خبر داد و افزود: با تلاش ماموران پلیس فتای استان بوشهر 30 نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی استان بوشهر شناسایی و  تحویل دادسرا  شدند.

وی با اشاره به اهمیت سلامت روانی و روحی جامعه  اظهار داشت: پلیس فتا به صورت 24 ساعته با تشکیل تیم‌های رصد، کار بررسی سایت‌ها و فضای مجازی را برعهده دارد.

 

شناسایی ۳۰ انتشاردهنده اخبار جعلی کرونا در استان بوشهرکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شایعه کرونا

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار