رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
جستجو:

نوای جنوب:سخنگوی قوه قضاییه گفت: بسیار خرسندیم که این انقلاب گام ۴۰ ساله اول را با موفقیت برداشته و با رسیدن به تکامل، گام دوم را محکم تر و استوارتر در مسیر رسیدن به ایران قوی برمی‌دارد.

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در سایر اخبار - نظر (0)

نوای جنوب:شرکت توزیع برق استان بوشهر برنامه احتمالی خاموشی را در نقاط مختلف این استان بر روی درگاه اینترنتی خود منتشر کرده است.

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:رشد قیمت مصالح ساختمانی خیال توقف ندارد؛ آنگونه که آمارهای رسمی نشان می‌دهد، میانگین قیمت در این حوزه طی فصل پاییز امسال بالاتر از 20 درصد نسبت به تابستان رشد را تجربه کرد و در این بین آهن‌آلات پیشتاز بوده اند.

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:- نشست مدیر آموزش و پرورش کنگان با نماینده مجلس پیرامون استخدام معلمان حق التدریس برگزار شد.

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)
حادثه رانندگی خونین در استان ،4کشته و مجروح،امدادرسانی آتش نشانی برازجان+گزارش تصویری

نوای جنوب:صبح امروز در حادثه رانندگی برخورد دو خودرو وانت و پراید در محور گناوه -بوشهر نزدیک روستای کره بند 3نفر کشته و 1نفر مجروح شدند

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در ستون راست - نظر (0)

نوای جنوب:برای محاسبه حداقل عیدی باید دستمزد روزانه مصوب امسال را در ۶۰ روز ضرب کرد.

ارسال شده حدود 19 ساعت پيش در سایر اخبار - نظر (0)
دکتر رضایی نماینده دشتستان:مشکل سندهای مالکیت مردم دشتستان یک‌بار برای همیشه حل شود

نوای جنوب:نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل سندهای مالکیت اراضی کشاورزی و مناطق مسکونی در نقاط مختلف دشتستان باید یک‌بار برای همیشه حل شود.

ارسال شده حدود 19 ساعت پيش در ستون راست - نظر (0)

نوای جنوب:جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف 4 دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق به ارزش 4میلیارد و 16 میلیون ریال در شهرستان گناوه خبر داد.

ارسال شده حدود 19 ساعت پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب:اما جریان اصلاحات و حامیان دولت که خصومت آن‌ها با مجلس یازدهم به مرحله کینه‌ورزی رسیده، مثل همیشه از فرصت نهایت سوء‌استفاده را کرده‌اند و با کلیدواژه «دولت نظامی» به صید ماهی از آب گل‌آلود مشغول شوند

ارسال شده 1 روز پيش در سایر اخبار - نظر (0)

نوای جنوب:توسعه فضا، اصلاح ساختار و بهبود و ارتقای خدمت رسانی مطلوبتر در پلی کلینیک بوعلی کنگان در دیدار رییس پلی کلینیک با نماینده جنوب استان بوشهر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)

نوای جنوب: پلیس استرالیا می‌گوید مردی که ۱۸ روز پیش گم شده بود، پیدا شده است. این مرد با خوردن قارچ و آب سد زنده مانده بود.

ارسال شده 1 روز پيش در سایر اخبار - نظر (0)

نوای جنوب:جمال خداپرست گفت: در گشت و کنترل شبانه روزی نیرو‌های پرتلاش یگان حفاظت شهرستان در دی ماه امسال تعدادی متخلف دستگیر شدند که از آنان ۱۶ قبضه انواع سلاح شکاری مجاز و غیرمجاز، ۸۶ قطعه پرنده شکاری به همراه سایر ادوات شکار کشف و ضبط شد.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:در همایش استانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فارس بر لزوم حضور منسجم نیروهای انقلابی استان فارس در انتخابات ۱۴۰۰ تاکید شد.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:اگرچه ماجرای رفتار زشت و زننده نماینده مجلس با سرباز راهور که با واکنش گسترده جریان انقلابی و مطالبه برخورد حداکثری مجلس با وی مواجه شد، اما در سوی دیگر ماجرا اما جریان سیاسی که از زمان روی کار آمدن مجلس یازدهم درپی دستاویز قرار دادن هر مساله‌ای برای تخریب مجلس بود این ماجرا را بهانه‌ای کرد تا شاید از این رهاورد به اهداف از پیش طراحی شده خود برسد.

ارسال شده 1 روز پيش در سایر اخبار - نظر (0)

نوای جنوب:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: براساس قیمت مصوب، هر کیسه سیمان با درصد سود خرده فروشی بسته به هزینه حمل در هر شهرستان این استان ۲۰ تا ۲۲ هزار تومان عرضه خواهد شد.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان بوشهر - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 361 | 362 | 363

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار