درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 فروردين 1400 - 10:50

نوای جنوب:۱۲ فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران در واقع تاییدی بر تمامی آرمان های زیبای انقلاب و ‘نه’ محکمی به تمامی بدخواهان، حسودان و تنگ نظران بود و ملت در این روز سند آزادی و استقلال خود را با استقامتی خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان امضا نمود.

نوای جنوب:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۲ فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران در واقع تاییدی بر تمامی آرمان های زیبای انقلاب و ‘نه’ محکمی به تمامی بدخواهان، حسودان و تنگ نظران بود و ملت در این روز سند آزادی و استقلال خود را با استقامتی خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان امضا نمود.

۱۳ فروردین ماه نیز به شکرانه پاسداری از نعمت های الهی ، روز طبیعت نامگذاری شده است که از دیرباز مردم شریف ایران اسلامی به دامان طبیعت رفته و این روز را پاس میدارند اما امسال و سال گذشته با شیوع ویروس کرونا این مهم مقدور نشده است ، که ضمن درخواست از شهروندان جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و حدالامکان ماندن در منازل ، سلامتی ایشان را از خداوند منان مسئلت دارم‌‌.

اینجانب به نوبه خود ضمن گرامیداشت روز بزرگ و تاریخی ۱۲ فروردین ماه؛ روز با شکوه جمهوری اسلامی و تبریک آن به همه ملت شریف و دلاور ایران بالاخص همشهریان گرامی در استان بوشهر و جزیره خارگ سربلندی روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران را آرزومندم .

عبدالحمید صفایی

شهردار خارگکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شهرداری خارگ

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار