ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 31 شهريور 1402 - 12:28

نوای جنوب:هفته دفاع مقدس، یادآور درخشان ترین صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی و تجلی شکوه حماسه ماندگاری است که در پرتو ایمان و امید و توکل به خدا و ایستادگی و استقامت سرافرازانه ملت بزرگ ایران شکل گرفت و به عنوان مایه عزت، غرور، سرافرازی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ می درخشد. این هفته مرور دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با پایداری و تقدیم جان خویش نقشی الهام گرفته از  مکتب و حماسه ی بزرگ عاشورا را بر تاریخ این مرز و بوم نگاشته اند.

نوای جنوب:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

 

هفته دفاع مقدس، یادآور درخشان ترین صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی و تجلی شکوه حماسه ماندگاری است که در پرتو ایمان و امید و توکل به خدا و ایستادگی و استقامت سرافرازانه ملت بزرگ ایران شکل گرفت و به عنوان مایه عزت، غرور، سرافرازی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ می درخشد. این هفته مرور دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با پایداری و تقدیم جان خویش نقشی الهام گرفته از  مکتب و حماسه ی بزرگ عاشورا را بر تاریخ این مرز و بوم نگاشته اند.

امروز به برکت حماسه جانفشانی های مردان میدان و عمل، تحت رهبری فرماندهی معظم کل قوا، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایران اسلامی در اوج و بلندای عزت و اقتدار قرار دارد و پرچم مقدس ایران اسلامی بر بلندترین قله ها در اهتزاز است.

بر همه ما فرض است تا با ادامه دادن راه و آرمان شهدا و پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و وصایای شهدا، خصوصاً در حوزه جهاد تبیین و مقابله با تهاجم فرهنگی و رسانه ای دشمنان این مرز و بوم، با اقتدار گام برداریم.

اینجانب هفته دفاع مقدس را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، خانواده های معظم شهدا، آزادگان سرافراز، جانبازان عزیز و ایثارگران گرانقدر و مردم ولایتمدار و شهید پرور بخش شبانکاره تبریک و تهنیت می گویم، بی گمان ساماندهی و تکمیل نهایی گلزار شهدای شهر شبانکاره بصورتی که خواست خانواده معظم شهدا و مردم انقلابی بخش شبانکاره بوده بعنوان نماد فرهنگی ارزشمند از جمله اولویت اصلی برنامه ها مورد پیگیری قرار گرفت و انشالله امسال روند اجرای آن شروع خواهد شد. از درگاه خداوند قادر متعال، برای ملت باعزت و بزرگ ایران اسلامی بویژه مردم متمدن شبانکاره توفیق بیش از پیش مسئلت دارم.

 

ابراهیم حسینی

بخشدار شبانکارهکانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار