نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 22 شهريور 1402 - 07:28
عنوان کردند:

نوای جنوب: استاندار بوشهر از برگزاری آزمون‌های استخدامی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی برای نخستین بار در استان بوشهر خبر داد و گفت:‌۱۰۰ درصد سهمیه برای جوانان بومی استان بوشهر است.

نوای جنوب: استاندار بوشهر از برگزاری آزمون‌های استخدامی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی برای نخستین بار در استان بوشهر خبر داد و گفت:‌۱۰۰ درصد سهمیه برای جوانان بومی استان بوشهر است.دکتر احمد محمدی زاده با تاکید بر اهمیت اشتغال نیروهای متخصص بومی در صنایع استان اظهار داشت: در سال جاری آزمون‌های استخدامی حوزه پارس جنوبی و صنایع پتروشیمی مستقر در استان بوشهر، برای نخستین بار در استان برگزار و سهمیه بسیار بالایی برای جذب نیروهای بومی تصویب شد.

وی افزود: آزمون استخدامی در پتروشیمی‌ها برگزار شده که در پتروشیمی صدف، ۸۰ درصد نیروهای بومی استان جذب می‌شوند و در پتروشیمی باختر و دالاهو نیز حداقل ۵۰ درصد سهمیه به جوانان هم‌استانی تخصیص یافته است.

استاندار بوشهر از جذب صد درصدی نیروهای بومی در آزمون اخیر مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد و تصریح کرد: آزمون استخدامی برای جذب ۸۵۸ نفر در مجتمع گاز پارس جنوبی در دانشگاه خلیج فارس برگزار می‌شود که تمام سهمیه جذب این آزمون، برای نخستین بار به جوانان استان تخصیص یافته است.

محمدی زاده از تمدید ثبت نام در این آزمون خبر داد و گفت: با تقاضای جوانان استان، برای دومین بار زمان ثبت نام آزمون مجتمع گازی را تمدید کردیم و متقاضیان تا روز چهارشنبه ۲۲ شهریور، وقت دارند که ثبت نام کرده و در آزمون شرکت کنند.

وی یادآور شد: از جوانان تحصیل کرده استان، تقاضا دارم در وقت باقی مانده ثبت نام کنند.

استاندار بوشهر افزود: مدیریت استان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در پشتیبانی و حمایت از اشتغال جوانان بومی در صنایع مستقر در استان، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
احمد محمدی زاده

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار