نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 خرداد 1403 - 22:05

نوای جنوب: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: دریافت تسهیلات و اشتغال از مهمترین مطالبات مردم در استان بوشهر است.

نوای جنوب: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: دریافت تسهیلات و اشتغال از مهمترین مطالبات مردم در استان بوشهر است.

تسهیلات و اشتغال از مهمترین مطالبات مردم در استان بوشهر است

بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: دریافت تسهیلات و اشتغال از مهمترین مطالبات مردم در استان بوشهر است.

 

، اکبر پورات صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سفرهای شهرستانی کاروان خدمت و در میزهای ارتباط مردمی، مدیران حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با هزار و ۳۸۵ نفر از مردم به صورت مستقیم ملاقات انجام دادند و به درخواست‌های آنان رسیدگی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: در مجموع ۳۹ درصد کل ملاقات شوندگان سفرهای شهرستانی در حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی بوده که بیشترین ملاقات در دشتستان با ۲۷۰ نفر و کمترین آن مربوط به شهرستان دشتی با ۶۰ نفر است.

وی افزود: اغلب موضوعات مطرح شده در این ملاقات‌ها مربوط به تسهیلات قرض الحسنه ضروری، کارگشایی و درمان، مساعدت بلاعوض، اشتغال و تسهیلات خود اشتغالی بوده است.

پورات گفت: در زمینه تسهیلات قرض الحسنه ضروری، کارگشایی و درمان مبلغ سه میلیارد و ۸۶۳ میلیون تومان تسهیلات توسط استانداری بوشهر، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی در این سفرها پرداخت و یا در حال پرداخت است.

پرداخت تسهیلات

وی عنوان کرد: همچنین در میز ارتباط مردمی شهرستان‌ها مبلغ ۶۴۹ میلیون تومان مساعدت بلاعوض توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی به متقاضیان پرداخت شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: در طول این سفرها مبلغ یک میلیارد ۷۴۵ میلیون تومان تسهیلات خوداشتغالی توسط ادارات مربوطه پرداخت شد.

پورات خاطرنشان کرد: همچنین در این سفرها ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات مسکن، ۱۰۰ میلیون تومان فاکتورهای درمانی، اعطای بسته‌های معیشتی به نیازمندان و پنج ویلچر به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی انجام شد.

وی اظهار کرد: همچنین در راستای ایجاد اشتغال جوانان در کمیته ویژه جذب ۵۰ درصد نیروی بومی پیگیری و اقدامات مؤثری انجام شده است و برای تحقق این موضوع به صورت مستمر پیگیری‌های لازم انجام خواهیم داد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پورات

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار