نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 22 ارديبهشت 1403 - 23:29

نوای جنوب:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر این استان در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را از استان‌های شاخص و تاثیرگذار کشور دانست و گفت: استان بوشهر با وجود موقعیت استراتژیک، از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است. 

نوای جنوب:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر این استان در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را از استان‌های شاخص و تاثیرگذار کشور دانست و گفت: استان بوشهر با وجود موقعیت استراتژیک، از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است. اکبر پورات صبح امروز در نشست با گروهی از استادان و دانشجویان دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران(دافوس) در بوشهر با گرامیداشت دهه کرامت به ویژگی‌های طبیعی و موقعیت جغرافیایی استان بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت: استان بوشهر از نظر سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جزو استان‌های شاخص و تاثیرگذار کشور است.

وی با اشاره به جایگاه بالای استان بوشهر در عرصه‌های مختلف در کشور گفت: استان بوشهر با وجود موقعیت استراتژیک آن، از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: با درایت استاندار بوشهر، اعضای شورای تأمین و وحدت و همدلی بی‌نظیر مردم استان در حال حاضر هیچ مشکل خاصی از نظر سیاسی و امنیتی در استان وجود ندارد. در حوزه‌های اقتصادی، تجاری و صنعتی این استان از مهم‌ترین قطب‌های کشور به‌شمار می‌رود.

وی، ارتش جمهوری اسلامی را به عنوان نیرویی ولایت‌مدار، متعهد و متدین دارای ظرفیت‌های ممتاز ارزشی، تدافعی، نوآور، پیشرو برشمرد و در همین راستا به ایجاد خلاقیت بالای فردی و جمعی و اهمیت کادرسازی نخبگانی در این مجموعه تأکید کرد.

پورات در ادامه به تشریح اوضاع سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیتی و همچنین تبیین تهدیدات و فرصت‌های این استان پرداخت و خواستار آشنایی دانشجویان با موقعیت خاص این استان شد.

در این نشست تعدادی از دانشجویان دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران به بیان سؤالاتی در رابطه با استان بوشهر پرداختند که معاون استاندار بوشهر به آنها پاسخ داد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پورات

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار