نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 08 فروردين 1403 - 15:21

نوای جنوب:استقبال 185 هزار خانوار بوشهری از طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی در مرحله اول/ پرداخت 2100میلیاردریال یارانه مضاعف تا کنون به بوشهری ها  در قالب طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک

نوای جنوب:استقبال 185 هزار خانوار بوشهری از طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی در مرحله اول/ پرداخت 2100میلیاردریال یارانه مضاعف تا کنون به بوشهری ها  در قالب طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مصدق کشاورزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از استقبال 185هزار خانوار بوشهری در طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی خبرداد.

مصدق کشاورزی افزود: از آغاز این طرح در تاریخ 17 بهمن ماه تا کنون بالغ بر 2100 میلیاردریال یارانه مضاعف در طرح فجرانه به بوشهری ها تعلق گرفت.

وی تاریخ پایان مرحله دوم طرح فجرانه کالابرگ 17 فروردین ماه اعلام کرد و افزود:  اعتبار مرحله سوم از ۱۸ فروردین ماه برای سرپرستان خانوار فعال می شود.

مصدق کشاورزی بیان کرد: اعتبار جدید (۲۲۰ هزار تومانی) علاوه بر یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزارتومانی فعلی بوده و خانوار مشمول طرح به صورت مجزا یارانه نقدی خود را به صورت ماهانه دریافت خواهند کرد. مبلغ حمایتی دولت به صورت اعتبار در حساب سرپرست خانوار تخصیص یافته و در زمان خرید و متناسب با میزان خرید مصرف می‌شود.

وی تصریح کرد: خانوار می‌تواند اقلام طرح را در سقف وزنی و کالایی تعریف شده خرید نمایند و امکان جا به جایی اعتبار بین گروه‌های کالایی مقدور نیست. به عنوان مثال با اعتبار برنج امکان خرید روغن وجود ندارد.

کشاورزی اظهار داشت: خانوارهای مشمول طرح می‌توانند اقلام سبد غذایی را طی یک ماه و متناسب با نیاز خود خرید نمایند و اجباری در خرید تمام اقلام به صورت یک جا وجود ندارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر افزود: خانوارهای مشمول طرح می‌توانند با مراجعه به فروشگاه های مجهز شده به زیرساخت طرح کالابرگ الکترونیکی نسبت به خرید اقلام اساسی و بهره مندی از این حمایت تشویقی اقدام کنند. با توجه به اینکه اعتبار هرماه بایستی در همان ماه استفاده شود و قابل انتقال به ماه بعد نیست از مشمولین دهک اول تا هفتم درامدی خواست ظرف مدت باقیمانده از یارانه تشویقی دولت بهره مند شوند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
اداره کار

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار