نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 فروردين 1403 - 18:38
در اولین روز سال :

نوای جنوب:مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در آغازین دقایق سال نو خورشیدی، با حضور در واحدهای مختلف مجتمع پردیس در عسلویه، ضمن اهدای گل، فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید را به اعضای خانواده بزرگ پردیس تبریک و شادباش گفتند.

نوای جنوب:مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در آغازین دقایق سال نو خورشیدی، با حضور در واحدهای مختلف مجتمع پردیس در عسلویه، ضمن اهدای گل، فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید را به اعضای خانواده بزرگ پردیس تبریک و شادباش گفتند.در این بازدید که با همراهی جمعی از مدیران پتروشیمی پردیس برگزار شد، دکتر میری لواسانی ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات کارکنان در طول یکسال گذشته اظهار داشت: قدردان زحمات شما عزیزان هستیم که در لحظه تحویل سال نو به جای حضور در کنار خانواده، در اینجا حضور پیدا کرده اید تا چرخ تولید لحظه ای از حرکت باز نایستد.

وی افزود: با همت و تلاش شبانه روزی شما عزیزان در سال 1402 رکورد تولید شرکت در طول 17 سال گذشته شکسته شد و به موفقیت های چشمگیری در زمینه صادرات محصولات دست پیدا کردیم.
مدیرعامل پتروشیمی پردیس اذعان کرد: بدون تردید هر موفقیتی که در شرکت به دست می آید حاصل تلاش ها و زحمات تک تک جهادگران عرصه تولید در بخش های مختلف سازمان است و شما عزیزان در آن سهیم هستید.
وی بیان کرد: امیدوارم به فضل الهی و با همت همکاران تلاشگرمان، موفقیت های پتروشیمی پردیس در سال جدید پرتکرار باشد و بتوانیم گام های اساسی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب درخصوص "جهش تولید"  برداریم.
کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پتروشیمی پردیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار