ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 22 آبان 1402 - 14:26

نوای جنوب:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت ویژه خبرنگاران و مدیران بوشهر خبر داد.

نوای جنوب:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت ویژه خبرنگاران و مدیران بوشهر خبر داد.

اکبر پورات صبح دوشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر اظهار داشت: شورای اطلاع رسانی استان باید در تبیین و تشریح خدمات و دستاوردهای ارزشمند نظام و دولت با هدف تقویت امید و خودباوری در جامعه فعال و پویا عمل کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: اقدامات شورای اطلاع‌رسانی استان باید با برنامه و مطالعه صورت گیرد و دبیرخانه شورا از اصحاب دانشگاه و نخبگان، درباره موارد مختلف نظرخواهی کند و سپس مباحث را در شورا طرح کند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای انعکاس فعالیت‌ها و برنامه‌های دولت و همچنین اقدامات انجام‌شده افزود: بنا بر همین رویه، شورای اطلاع‌رسانی در فرمانداری‌های شهرستان‌های استان فعال می‌شود تا به تعبیر رئیس‌جمهور، به گره‌های ذهنی مردم توسط دستگاه‌های تخصصی پاسخ داده شود و در راستای برقراری ارتباط فرمانداران استان و اصحاب رسانه، شورای اطلاع‌رسانی را در شهرستان‌ها تشکیل می‌شود.

معرفی دستاوردها

پورات گفت: یکی دیگر از برنامه‌های شورای اطلاع رسانی استان برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت ویژه خبرنگاران و مدیران استان بوشهر است که هدف از برگزاری این تور رسانه تبیین خدمات دولت سیزدهم و اقدامات انجام شده و در دست انجام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: برنامه ریزی شده تا اقدامات انجام شده دولت در سایر شهرستان‌ها نیز در قالب تور رسانه‌ای روایان پیشرفت معرفی و تبیین شوند.

 

پورات با اشاره به اینکه مشارکت مردم در انتخابات با تبلیغات مناسب و اطلاع رسانی درست ارتباطی مستقیمی دارد، خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌های فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید در این فرصت باقیمانده تا برگزاری انتخابات آتی، از ظرفیت رسانه‌ها حداکثر استفاده را ببرند و با اقدامات تبلیغی مناسب، زمینه مشارکت و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی را فراهم سازند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پورات

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار