رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 23 شهريور 1400 - 05:53

نوای جنوب:  تعریف چشم انداز ۱۰ ساله برای شهر با استفاده ازنظرات فعالین فرهنگی، اجتماعی،جوانان،بانوان ودغدغه مندان شهر با نگاه کارشناسانه

نوای جنوب:   به منظور بررسی و پیگیری امورات حوزه فرهنگ و هنر شهر نشست مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بخش سعدآباد با اعضای شورای اسلامی شهر وحدتیه برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومي شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه در این نشست که در محل دفتر شورای اسلامی شهر برگزار گردید آقایان : ارشدی و سالاری رئیس و نایب رئیس، حجت الاسلام حسینی و حق رو اعضای شورای اسلامی و خانم محمدیان عضو و ریاست کمیسیون ورزش و جوانان شورا همچنین خانم فرشته کاووسی مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بخش سعدآباد حضور داشتند.

  در ابتدای جلسه ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر وحدتیه ضمن خوش آمدگویی به خانم کاووسی با تاکید بر اهمیت موضوع فرهنگ و هنر خواستار اهتمام همگانی و توجه جدی مسئولین، هنرمندان، فرهیختگان و فرهنگیان به گسترش، بسط و توسعه فرهنگ و هنر در سطح شهر وحدتیه شده و از اهداف خویش برای همکاری و همراهی لازم با فعالین حوزه فرهنگ و هنر خبر دادند.

  در ادامه خانم کاووسی مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بخش سعدآباد طی سخنانی ضمن تبریک به اعضای شورای اسلامی ششم شهر از اهتمام و علاقه آنان به بحث توسعه فرهنگ و هنر در سطح شهر وحدتیه تقدیر نمود. ایشان اهم مطالبات و نیازمندی‌های حوزه فرهنگ و هنر را به شرح ذیل بیان نمودند:

  مهمترین واساسی ترین دغدغه فعالین حوزه فرهنگ، هنر و ادب نبود یک مکان مناسب برای برگزاری مراسمات درشهر است که سالن اجتماعات با درنظر گرفتن تمام ویژگی لازم برای برگزاری مراسمات وهمایش های گوناگون مکان مناسبی است و درخواست میشود شورای اسلامی و شهرداری اهتمام لازم رو برای احداث و ساخت این سالن به کار گیرند.

  تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی وفعال کردن این مجتمع درحوزه های فرهنگی

  تشکیل کارگروه فرهنگی متشکل از فعالین فرهنگی، اجتماعی، هنری و ادبی شهر

  ادامه همکاری با ستاد استعدادهای درخشان  که چندین سال هست مسکوت مانده است.

  ایجاد یک فضای بومی مناسب در پارک بهاران برای نشست های ادبی و هنری

  اختصاص بودجه مناسب برای برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری وادبی

 اختصاص وایجاد موزه فرهنگی -مردم شناسی یا دفاع مقدس

  تعریف چشم انداز ۱۰ ساله برای شهر با استفاده ازنظرات فعالین فرهنگی، اجتماعی،جوانان،بانوان ودغدغه مندان شهر با نگاه کارشناسانه

  استفاده از ظرفیت و توانمندی هنرمندان شهر درجهت اجرای پروژه هلی زیباسازی شهرداری
 
  درپایان نیزخانم کاووسی خواستار نشست اعضای شورای اسلامی با فعالین اجتماعی شهر در روزهای آتی شدند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شهرداری وحدتیه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار