رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
جستجو:
نقشه جدید برای وام‌ها

نوای جنوب:در بند سوم این راهبرد و در راستای استفاده بهینه از منابع تخصیصی و به‌‌‌منظور مدیریت منابع و مصارف و هدایت منابع به سمت فعالیت‌های سودآور و ارزش‌‌‌آفرین، موسسه اعتباری مکلف است با اجرای رویه‌‌‌های مناسب، به نحوی اقدام کند که در پایان هرسال، نسبت مانده تسهیلات اعطایی به مانده سپرده‌‌‌ها در آن موسسه، حداقل به میزان 75‌درصد باشد.

ارسال شده 2 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
گرم‌ترین دما در جهان شناخته شده ما چقدر است؟

نوای جنوب:بر اساس برخی شواهد ما احتمالاً سردترین دمای موجود در جهان هستی خود را می‌شناسیم، اما گرم‌ترین دمان در کیهان چقدر است و آیا می‌توان به آن دما برسیم؟

ارسال شده 2 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
راهنمای عاشقانه زیستن کنار یکدیگر

نوای جنوب:ما انسان ها نیازهای متفاوتی داریم که نشاندهنده تفاوت در شدت نیازهای انسان هاست، بنابراین نمی توان هیچ انسانی را به خاطر داشتن شدت نیازش یا میل کمتر به نیازی، سرزنش کرد؛ همانطور که نمی توان کسی را به خاطر ترجیح غذایی بر غذای دیگر سرزنش کرد.

ارسال شده 4 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
رهبر جاسوسان روسی در اوکراین کیست؟+عکس

نوای جنوب:«"سرگی ناریشکین" بدون شک بازیگر مهمی در تلاش‌های روسیه جهت ترساندن آمریکا و اروپایی‌ها به دلیل حمایت‌هایشان از اوکراین و یا مقابله با پیشروی‌های ناتو در جوار مرز‌های روسیه محسوب می‌شود. البته که ناریشکین این موقعیت خود را بواسطه قدرتی که "ولادیمیر پوتین" به وی اعطا کرده به دست آورده است».

ارسال شده 5 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
مجازات قاتل اهوازی چیست؟

نوای جنوب:عمل قاتل در اهواز به‌طور مشخص از مصادیق ماده۶۱۲ قانون مجازات اسلامی است و قانونگذار پیش‌بینی کرده که برای چنین فردی اشد مجازات یعنی ۱۰سال حبس درنظر گرفته شود. به‌نظر می‌رسد این مجازات از تناسب و بازدارندگی کافی برای چنین جرمی برخوردار باشد.

ارسال شده 5 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
قانون «استفاده از سلاح» توسط نیروهای انتظامی چه ایراداتی دارد؟/ راهکارهایی غیر از اصلاح قانون

نوای جنوب:در پی شهادت جانشین پاسگاه بیدزرد شیراز، در درگیری با اراذل و اوباش در چهارشنبه ۱۳ بهمن‌ماه، از روز گذشته موجی از انتقادات به شرایط قانونی به‌کارگیری نیروهای انتظامی از سلاح در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده است.

ارسال شده 5 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
در کاخ های صدام چه می‌گذرد؟+تصاویر

نوای جنوب:عراق در مجموع دارای 166 اقامتگاه، ویلا، کاخ و سایر مجموعه های مجلل مربوط به دوره صدام حسین است.

ارسال شده 5 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
گره «مذاکرات وین» چگونه باز می‌شود؟

نوای جنوب:«"برجام" توافقی غیرمتوازن بود که در قالب آن، کفه مسئولیت‌ها و تبعات عدم اجرای درستِ توافق، بیش از همه متمرکز بر طرف ایرانی بود. احیای مجدد برجام، بدون متوزان ساختنِ آن، با چالش‌هایی اساسی رو به رو است و اساسا هرگونه پیشنهادی در این رابطه (احیای برجام) نیز بایستی این مولفه که هر دو طرفِ توافق، باید با بازدارندگی‌های موثرِ حقوقی و سیاسی در زمینه نقض احتمالی برجام رو به رو باشند را مورد توجه قرار دهد.»

ارسال شده 5 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
پوست پرتقال را دور نریزید! + روش استفاده

نوای جنوب:قریبا تمام میوه‌هایی که می‌خوریم پوستی پر از خاصیت دارند که به دلیل عدم آگاهی ما از موارد مصرف‌شان، دور ریخته می‌شوند. پرتقال هم یکی از آن میوه‌های پر فایده است.

ارسال شده 6 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
همسرانی که فقط هم خانه‌اند

نوای جنوب:طلاق عاطفی یا زندگی خاموش به سردشدن روابط میان زوجین اطلاق می‌شود که این سردی همه جوانب زندگی مشترک زن و مرد از جمله: روابط عاطفی و روحی، تعاملات گفتاری و... را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

ارسال شده 6 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
*مطالبه مردم از نمایندگان خود بر اساس بیانات مقام معظم رهبری؛*

نوای جنوب: یکی از آسیب‌ها ورود نمایندگان در مسائل اجرائی است؛ فرض بفرمایید وارد شدن در اینکه مدیرکلّ فلان تشکیلات در شهر ما یا در استان ما مثلاً فرض کنید که چه کسی باشد، چه کسی نباشد؛ استاندار، فرماندار و از این قبیل. حالا یک وقت در مواردی یک حالت اضطراری ممکن است رخ بدهد

ارسال شده 6 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
گشت‌وگذاری در زیباترین نقاط قشم و هرمز + تصاویر

نوای جنوب:شروع یک سفر رویایی زمانی شروع شد که در اوایل اسفند 1399 به پیشنهاد خواهرم، تصمیم سفر به قشم گرفتیم (در اسفند ماه قیمت بلیط هواپیما و هتل نسبت به فروردین ماه، مناسب تر است).

ارسال شده 6 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
کار ستودنی پایگاه ریاست جمهوری

نوای جنوب:مهرداد خدیر

ارسال شده 7 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
یک لیدر اصلاح طلب:اصلاحات رو به احتضار است/ تردید دارم دوباره بتوانیم به نام اصلاحات اتفاقی در جامعه رقم بزنیم

نوای جنوب:فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه نمی‌گویم اصلاحات مرده بلکه رو به احتضار است؛ یعنی در آستانه مرگ است گفت: تردید دارم بتوانیم دوباره به نام اصلاحات اتفاقی در جامعه رقم بزنیم.

ارسال شده 7 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
پوست سیب‌زمینی را دور نریزید

نوای جنوب:پوست سیب زمینی حاوی ویتامین B و کلسیم پیچیده‌ای است که بخشی جدایی ناپذیر از یک سیستم دفاعی سالم است و باعث تقویت فعالیت ایمنی می‌شود.

ارسال شده 7 ماه پيش در گزارش‌ها - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار