نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 14 خرداد 1403 - 00:03

نوای جنوب:در متن پیام مدیرعامل شرکت آبفا استان بوشهر آمده است : در تاریخ سراسر شکوه ایران اسلامی مناسبت‌های مختلف و بزرگی وجود دارد که یکی از شاخص ترین آنها در نمیه خرداد با آغاز حرکت روشنگرایانه امام راحل رقم خورد

نوای جنوب:در متن پیام مدیرعامل شرکت آبفا استان بوشهر آمده است : در تاریخ سراسر شکوه ایران اسلامی مناسبت‌های مختلف و بزرگی وجود دارد که یکی از شاخص ترین آنها در نمیه خرداد با آغاز حرکت روشنگرایانه امام راحل رقم خوردامام خمینی (ره) منشار و سرآغاز حرکتی بزرگ در جهان اسلام است به نحوی که با گذشت چند دهه از رحلت جانسوز ایشان، انقلاب اسلامی ایران همچنان در حال مصادره به کشورهای مختلف دنیا است .

در سایه اندیشه والای امام راحل اکنون دنیا در حمایت از مردم مظلوم و بی گناه فلسطین قد علم کرده و روز به روز نفرت جامعه جهانی از این منحوس بیشتر می شود . تقارن نیمه خرداد امسال با ایام شهادت شهید آیت الله رئیسی فرصتی برای پاسداشت یاد و خاطره بزرگانی که در راه اعتلا و پیشرفت ایران اسلامی لحظه ای درنگ نکرده و تا پای جان از آرمان های نظام و انقلاب دفاع کردند . اینجانب با گرامیداشت سالروز رحلت امام راحل (ره) ، حادثه خونین ۱۵ خرداد و همچنین شهیدان خدمت و بویژه شهید آیت الله رئیسی آرزومندم هم استانی با حضوری باشکوه در مناسبت های این ایام تجدید بیعتی باشکوه با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشند .
ایران اسلامی تحت سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری روز به روز مقتدر از گذشته مسیر پیشرفت خود را طی می کند و بدون تردید دشمنان موفق به ایجاد هیچگونه خللی در عزم و اراده ملت بزرگ ایران نخواهند شد. 


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ابفای استان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار