نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 18 ارديبهشت 1403 - 16:09

نوای جنوب:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: خط انتقال مجتمع آبرسانی حسین زائری شهرستان دشتی با ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار مورد بهره برداری قرار گرفت .

نوای جنوب:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: خط انتقال مجتمع آبرسانی حسین زائری شهرستان دشتی با ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار مورد بهره برداری قرار گرفت .

ابوالحسن عالی در توضیح این خبر اظهار داشت : خط انتقال یاد شده آب شرب پایدار ۱۳ روستای منطقه با تعداد ۱۱۵۰ خانوار و جمعیت ۳۷۵۰ نفر را تأمین می کند .

وی بیان کرد : طول خط انتقال مجتمع آبرسانی حسین زائری شهرستان دشتی ۲۳ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیارد ریال و منابع تأمین آب آن خط انتقال کوثر و منابع آبی زیر زمینی منطقه است .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد : این پروژه از سری پروژه های گذر موفق از پیک بار تابستان است که با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی ( ع ) و در قالب پروژه جهاد آبرسانی با برنامه ریزی انجام گرفته در موعد زمانی مورد بهره برداری قرار گرفته است .

عالی افزود : با توجه به اهمیت پروژه های مجتمع آبرسانی هم اکنون چندین پروژه مجتمع و خط انتقال در شهرستان های مختلف استان بوشهر در دست احداث قرار دارد .

وی اظهار کرد : از مشترکان انتظار می رود در راستای تأمین آب شرب پایدار در روزهایی که رفته رفته به روزهای گرم سال نزدیک می شویم مصرف بهینه آب را در دستور کار ویژه خود قرار دهند .

عالی افزود : امید است در سایه اقدامات انجام شده شاهد بهبود بیش از پیش وضعیت آبرسانی استان بوشهر باشیم و آب شرب مشترکان بدون کمترین اختلال ممکن تأمین شود .کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ابفای استان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار