نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 07 فروردين 1403 - 07:19
در حاشیه نخستین جلسه شورای اداری استان

نوای جنوب:: استاندار بوشهر گفت: ۳ میلیون گردشگر از ابتدای نوروز وارد استان شده اند که نشان از اقبال خوب و مناسب مسافران نوروزی به این استان است.

نوای جنوب:: استاندار بوشهر گفت: ۳ میلیون گردشگر از ابتدای نوروز وارد استان شده اند که نشان از اقبال خوب و مناسب مسافران نوروزی به این استان است.

 احمد محمدی زاده در حاشیه نخستین جلسه شورای اداری استان بوشهر اظهار کرد: پایین بودن نرخ تورم در استان بوشهر به نسبت سایر استان ها، داشتن یک آب و هوای مناسب و قرار گرفتن آن در ردیف استان های گردشگرپذیر سبب شده که بوشهر جزو مقاصد اولیه سفر بخش عمده ای از هم وطنان قرار گیرند.

به نوشته ایرنا، وی افزود: بررسی وضعیت استان در نوروز امسال نشان می دهد که آرامش خوبی برای ارائه خدمات به هم استانی ها و مسافران نوروزی وجود دارد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۰ هزار خودرو وارد استان شده است.

محمدی زاده در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: سال گذشته استان در بخش های مختلف و به خصوص حوزه اشتغال و تخصیص اعتبارات در شرایط خیلی خوبی قرارداشت که حاصل اتحاد و همدلی مسئولین و ارتباط با بدنه اجتماعی است.

 

وی بیان کرد: در سال جدید نیز متناسب با شعار سال که به نام رونق تولید با مشارکت مردمی است سعی می شود فضای حضور مردم در حوزه اقتصاد و سرمایه گذاری بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
احمد محمدی زاده

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار