ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 29 آبان 1402 - 17:31

نوای جنوب:در متن پیام ابوالحسن عالی آمده است: ۵ آذر ۱۳۵۸ به عنوان سالروز فرمان تشکیل بسیج مستضعفین از سوی ام خمینی (ره) نقطه‌ عطفی در تاریخ سراسر شکوه و عظمت ایران اسلامی است که جلوه‌ای از اتحاد و همدلی را در میهن عزیزمان رقم زد.

نوای جنوب:در متن پیام ابوالحسن عالی آمده است: ۵ آذر ۱۳۵۸ به عنوان سالروز فرمان تشکیل بسیج مستضعفین از سوی ام خمینی (ره) نقطه‌ عطفی در تاریخ سراسر شکوه و عظمت ایران اسلامی است که جلوه‌ای از اتحاد و همدلی را در میهن عزیزمان رقم زد.اکنون با گذشت بیش از چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران، بسیج و تفکر بسیجی روز به روز بالنده‌تر از قبل در مسیر پیشرفت و اعتلای نقش آفرینی می‌کند.

بسیجیان همواره با روحیه و تفکر جهادی انقلابی در عرصه‌های مختلفی و بویژه دوران هشت سال جنگ تحمیلی باعث عزت و سربلندی ایران اسلامی شدند.

اتمام دوران هشت سال دفاع مقدس نیز پایان کار بسیج نبوده و این نهاد مقدس با ظرفیت و توان تخصصی خود با ورود به عرصه‌های مختلف پیشرفت و سازندگی، استقلال و خودکفایی را برای کشور به ارمغان آوردند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج، موفقیت و سربلندی روزافزون بسیجیان مخلص و پیرو آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ابفای استان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار