ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 آبان 1402 - 08:57

نوای جنوب:ابوالحسن عالی در تشریح این خبر اظهار داشت: روستای تلخ آب با ۱۰۰ خانوار جمعیتی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر را در خود جای داده که منبع تامین آب آن چشمه "آبسوم" در دل کوه های بخش ارم است.

نوای جنوب:ابوالحسن عالی در تشریح این خبر اظهار داشت: روستای تلخ آب با ۱۰۰ خانوار جمعیتی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر را در خود جای داده که منبع تامین آب آن چشمه "آبسوم" در دل کوه های بخش ارم است.وی بیان کرد: با هدف کمک به پایداری آب روستا یک حلقه چاه نیز در دامنه کوه حفره شده تا خللی در روند تامین آب روستا شکل نگیرد.


عالی ادامه داد: با توجه به عمر بالا و فرسودگی خط انتقال آب از چشمه به روستای تلخ آب پروژه نوسازی این خط در دستور کار شرکت آبفا استان بوشهر قرار گرفت.


وی ادامه داد: در اجرا پروژه های شرکت آب و فاضلاب استان عدالت محوری در خدم رسانی از رویکردهای اصلی بوده و در همین راستا پروژه های واقع در نقاط دور افتاده و صعب العبور نیز با جدیت و اهتمام ویژه ای اجرایی می شود.


مدیر امور آبفا شهرستان دشتستان نیز گفت: مسیر خط آبرسانی روستای تلخ آب برای حضور کارشناسان و اهالی بسیار صعب العبور و حمل لوله به این محدوده نیز بسیار دشوار بود ولی با این وجود عملیات نوسازی شبکه درکمترین زمان ممکن محقق شد.


حسین رمضانی عنوان کرد: هدف اصلی از نوسازی این شبکه در مسیر کوهستانی افزایش پایداری و سطح کیفی آب شرب روستای تلخ آب بخش ارم است که اتمام آن رضایت مندی بسیار خوبی در بین ساکنان روستا ایجاد کرده است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ابفای استان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار