نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 اسفند 1401 - 15:36
:در هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی:

نوای جنوب:محصول جدید شرکت پتروشیمی پردیس مفتخر به دریافت لوح زرین و گواهینامه نوآوری برتر ایرانی از سوی دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.

نوای جنوب:محصول جدید شرکت پتروشیمی پردیس مفتخر به دریافت لوح زرین و گواهینامه نوآوری برتر ایرانی از سوی دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.


🔹به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی پردیس در هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی که با هدف توسعه اقتصاد ملی و حمایت از نوآوری‌های داخلی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، اوره دوستدار محیط زیست با خواص ارتقا یافته از شرکت پتروشیمی پردیس، براساس ارزیابی های انجام شده مبتنی بر مدل مرجع نوآوری ایرانی، مفتخر به دریافت لوح زرین و گواهینامه نوآوری برتر ایرانی در سال 1401 شد.

🔹این جشنواره که هر ساله با مرجعیت علمی دانشگاه صنعتی شریف و ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، با شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرآیند و نوآوری در کسب‌وکار، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران حوزه صنعت و کسب‌وکار را فراهم آورده و از طریق شناخت نقاط قوت و قابل بهبود، به نهادینه کردن و بلوغ فرآیند‌های نوآوری در شرکت‌های ایرانی کمک می کند.

🔹دکتر مجتبی غلامیان رئیس واحد تحقیق و پژوهش شرکت پتروشیمی پردیس که در این جشنواره حضور داشت درخصوص دستاورد جهانی پتروشیمی پردیس گفت: کود اوره دوستدار محیط زیست با خواص ارتقا یافته با پشتوانه ۱۰ سال تحقیق و پژوهش و ۳ سال تلاش برای بومی سازی توسط واحد تحقیق و توسعه پتروشیمی پردیس و با همکاری محققان دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران تولید شده است.

🔹وی با تقدیر از حمایت های مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی پردیس از روند توسعه پژوهش و فناوری در مجتمع اظهار داشت: تولید انبوه کود اوره با خواص آنتی کیکی، کند رها بودن و دوستدار محیط زیست علاوه بر افزایش سود حاصل از فروش، باعث ارتقاء استانداردهای کیفیت محصول، محیط زیست و کشاورزی و افزایش مزیت رقابتی می شود و با جذب مشتریان جدید از کشورهای توسعه یافته، پردیس را در صدر شرکت‌های تولید کننده اوره جهان قرار می دهد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پتروشیمی پردیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار