ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 بهمن 1401 - 11:25

نوای جنوب:رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: با وجود پدیده مه‌گرفتگی در بخشی از شبانه‌روز و کاهش شدید دید، از رانندگان درخواست می شود با دقت بیشتری رانندگی کنند.

نوای جنوب: 

  سرهنگ صادق مزارعی در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: اگر چه با نوسانات دمایی در استان بوشهر، پدیده مه‌گرفتگی در ساعات پایانی شب و آغازین روز بر جاده‌های استان بوشهر، سایه افکنده اما خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته حادثه ویژه ترافیکی منجر به فوت در استان به وقوع نپیوسته است.

وی افزود: بیشترین حجم کاهش دید با وقوع مه‌گرفتگی در جاده‌های اهرم به چغادک، برازجان به آبپخش و شبانکاره به سمت گناوه مواجه هستیم که دید رانندگان را در بعضی ساعات به کمتر از ۲۰ متر کاهش داده است.

رئیس پلیس راه استان بوشهر تصریح کرد: از رانندگان درخواست می شود در شرایط مه آلودگی با سرعت مطمئن حرکت کنند و اگر با محدودیت شدید دید مواجه شده و امکان حرکت برای آنها وجود ندارد در اولین پارکینگ مجاز متوقف شوند.

وی ادامه داد: استفاده از نورپایین و چراغ های مه شکن برای امنیت رانندگی توصیه می شود.

مزارعی یادآور شد: در طی ۲۴ ساعت گذشته به جز ورودی شهر بوشهر که با ازدحام و ترافیک سنگینی در غروب و ابتدای شامگاه روز جمعه مواجه بودیم، مشکل ترافیکی در استان وجود نداشته است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
مه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار