ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 10 شهريور 1401 - 10:35

نوای جنوب:همزمان با هفتمین روز از هفته دولت عملیات اجرایی و افتتاح پروژه‌های شهرستان دیر از جمله عملیات پروژه برق رسانی به شهرک صنعتی تنگ خوش شهرستان دیر آغاز شد.

نوای جنوب:افتتاح و اجرایی شدن پروژه‌های شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در شهرستان دیر/ عملیات اجرایی پروژه برق رسانی به شهرک صنعتی تنگ خوش شهرستان دیر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در آیین آغاز عملیات برقرسانی به شهرک صنعتی تنگ خوش شهرستان دیر از شهر آبدان با حضور آقای دکتر باستین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر ، آقای باربرز  فرماندار محترم شهرستان دیر  و معاونین محترم فرماندار  ، جناب سرهنگ سلیمانی فرمانده محترم سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر ، بخشدارمحترم آبدان ، شهردار و اعضا شوراها و دهیاران ، اصحاب رسانه  و مدیران محترم ادارات شهرستان دیر برگزار گردید .

 

همزمان با هفتمین روز از هفته دولت عملیات اجرایی و افتتاح پروژه‌های شهرستان دیر از جمله عملیات پروژه برق رسانی به شهرک صنعتی تنگ خوش شهرستان دیر آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، غلامرضا حشمتی در این آیین با تبریک هفته دولت به دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارج گذاری به مقام شهیدان رجایی و باهنر گفت: فاز نخست عملیات اجرایی پروژه برق رسانی به شهرک صنعتی تنگ خوش شهرستان دیر با ۸۰/۰۰۰میلیون ریال اعتبار و فاز دوم با ۱۲۰/۰۰۰میلیون و با مجموع کل ۲۰۰/۰۰۰ میلیون  ریال اعتبار اجرایی خواهد شد.

وی بیان کرد: طول شبکه این پروژه ۲۰ کیلومتر  است که محل اجرا آن از شهر آبدان تا   شهرک صنعتی تنگ خوش است‌.

حشمتی ادامه داد: همزمان با هفته دولت پروژه‌های نیرورسانی، توسعه، بازسازی و بهینه سازی شبکه های توزیع نیروی برق شامل تهیه مصالح، نصب و احداث شبکه و تاسیسات در شهرستان دیر افتتاح و اجرایی می‌شود.

 

وی یادآور شد: اعتبار پروژه های افتتاحی شرکت توزیع نیروی برق درهفته دولت امسال در استان ۲۰۰۰میلیارد ریال و اعتبار پروژه های آغاز عملیات اجرایی ۱۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

 

حشمتی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: شبکه برق خانگی در استان بوشهر از ابتدای تابستان امسال با وجود افزایش دما با پایداری بسیار خوبی همراه بوده است که این مهم در سایه وظیفه ‌شناسی همگان برای مدیریت مصرف محقق شده است‌ ، و این مهم جز با همراهی  مسئولین و مقامات و مردم شریف استان محقق  نمی گردید . 

 

وی افزود: در این راستا از همراهی قابل توجه دستگاه‌های اجرایی و بخش‌های صنعتی و کشاورزی برای مدیریت مصرف برق کمال قدردانی را داریم.

 

حشمتی تصریح کرد: انتظار می‌رود مشترکان بخش‌های مختلف برای ایام باقیمانده تا تابستان نیز همراهی مناسبی را با شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر داشته باشند.

آقای دکتر باستین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر نیز با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با تشکر از اقدامات شرکت برق در استان و شهرستان دیر گفت : در دولت خدمتگذار آیت الله رییسی شاهد تحویل شگرفی در اجرایی شدن پروژه های عمرانی و اشتغال زا در استان بوشهر هستیم .

آقای دکتر باستین اظهار کرد : پروژه برقرسانی به شهرک تنگ خوش شهرستان دیر بعد از چندین سال از هیچ گونه اقدامی برخوردار نبوده و در چند ماه اخیر بودجه مورد نیاز مصوب و عملیات اجرایی آن شروع گردید که نوید بخش ارتقاء شاخص جذب سرمایه گذار و ایجاد هزاران شغل در شهرستان خواهد شد .

وی بیان کرد : از مدیر عامل و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و پیمانکار اجرا پروژه بابت تسریع در اجرای عملیات این پروژه با اهمیت قدردانی می گرددکانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار