درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 فروردين 1400 - 12:37

نوای جنوب:اعضای باند چهارده نفری جاعلان سند و قولنامه ملک با ۱۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری در استان شناسایی و دستگیر شدند.

نوای جنوب:

اعضای باند چهارده نفری جاعلان سند و قولنامه ملک با ۱۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری در استان شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: این افراد اطلاعات مربوط به اراضی دولتی و بلاصاحب در شهر بوشهر را جمع آوری و با همدستی اشخاصی دیگر، اقدام به جعل و تنظیم قولنامه‌های صوری و سند سازی کردند و خود را مالک ملک دانسته و آن‌ها را به افراد غیر به فروش می‌رساندند.

سرهنگ جوشن سهرابی افزود: با تلاش کارآگاهان و اقدامات فنی و اطلاعاتی ۲ متهم شناسایی و پس از چند روز تعقیب و مراقبت شبانه روزی، در شهر بوشهر و در حالی که قصد انجام معامله و فروش ملک داشتند، دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سهرابی تاکید کرد: در روند تحقیقات متهمان اعتراف کردند با همدستی ۲ فرد دیگر که بنگاه‌دار و واسطه گر هستند قصد داشتند ۶ قطعه زمین دولتی مشاع به متراژ هزار و ۴۵۰ متر مربع و به ارزش ۱۱۵ میلیارد ریال را به ۶ نفر از شهروندان بفروشند که در این ارتباط دو نفر از مالباختگان که زمین به آنان فروخته شده بود و چهار نفر دیگر که قصد معامله با آنان داشتند، شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شدند.

او گفت: پس از شناسایی و دستگیری همدستان متهمان هر چهار نفر آنان پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
جاعل

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار