درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 فروردين 1400 - 22:36

نوای جنوب:به گفته روابط عمومی شرکت فرآورده های نفتی استان، واحد کنترل کیفیت این شرکت بنزین این جایگاه را آزمایش کرده و استاندارد‌های لازم را دارد.

نوای جنوب:

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر وجود آب در بنزین یکی از جایگاه‌های سوخت این شهر را تکذیب کرد.

 مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: تصویری که در فضای مجازی با عنوان وجود آب در بنزین عرضه شده در یکی از جایگاه‌های سوخت بوشهر (خیابان مطهری) منتشر شده است، شایعه است و چنین موردی صحت ندارد.

مهرداد بیوکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: واحد کنترل کیفیت این شرکت فرآورده بنزین عرضه شده در این جایگاه را آزمایش کرده است و استاندارد‌های لازم را دارد.

او ادامه داد: این جایگاه مهم‌ترین جایگاه توزیع سوخت در شهر بوشهر است و روزانه ۹۰ هزار لیتر بنزین توزیع می‌کند و هر هفته کارشناسان واحد کنترل کیفیت نمونه سوخت آن را بررسی می‌کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر عنوان کرد: تا کنون موردی از شکایت در خصوص وجود آب در بنزین این جایگاه به ما اعلام نشده و هیچ تغییری در میزان فروش این جایگاه رخ نداده است. در صورتی که اگر این اتفاق افتاده بود و خودروها دچار مشکل می‌شدند به طور حتم باید مراجعه به این جایگاه کاهش می‌یافت.

بیوکی گفت: صاحب این جایگاه سوخت از سازنده و ارسال کننده این تصویر در فضای مجازی شکایت کرده و این شکایت از طریق پلیس فتا در حال پیگیری است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
بنزین

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار