رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 08 آبان 1399 - 07:35

نوای جنوب:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون 15 هزار و 16 نفر بوده است.

نوای جنوب:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون 15 هزار و 16 نفر بوده است.

سعید کشمیری  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۴۳ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

وی اضافه کرد: متأسفانه ۹ نفر از هم استانی‌هایمان روزهای گذشته فوت شده‌اند که تست کرونایشان امروز مثبت اعلام‌ شده است.

کشمیری اضافه کرد: موارد فوت شده در رده سنی ۴۰ تا ۸۳ سال بوده‌اند که دو آقای ۵۲ و ۷۳ ساله بدون بیماری زمینه و بقیه موارد دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری مزمن قلبی، چربی خون بالا بوده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۰ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۴ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

کشمیری افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون 15 هزار و 16 نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۲۸۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار