رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 29 شهريور 1399 - 13:05
گراشی

نوای جنوب:گراشی ادامه داد: سهمیه آرد نانوایی‎هایی بوشهر نیازمند افزایش است زیرا سهمیه آنها سال‌‏های زیادی است که تغییری نداشته است.

نوای جنوب:رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: برای تامین رضایت‎مندی هم استانی‌ها ساعت کار نانوایی‎‏های استان از اول مهرماه تغییر می‎کند.مصطفی گراشی افزود: هم اکنون نانوایی‌ها در بوشهر ساعت پنج صبح پخت دارند که در این ساعت کسی خریدار نان آنها نیست.

وی در گفتگو با ایرنا بیان کرد: با گذشت چند ساعت از آغاز به کار نانوایی شهروندان برای گرفتن نان به نانوایی می‏‌آیند و باید نان پخت شده قبلی که سرد شده را به منزل ببرند.

گراشی ادامه داد: همچنین در ارتباط با پخت نان در ساعت‎های زودهنگام احتمال بیات شدن نیز وجود دارد که با این شرایط با موافقت استاندار بوشهر ساعت پخت آنها تصویب شد.

وی گفت: برای تامین رضایت هم استانی‏‌ها ساعت کار نانوایی‎ها در نوبت صبح 6:30 دقیقه تا 9 صبح، نوبت ظهر  از 11 تا 13 و نوبت عصر نیز 18 تا 22 و به صورت استثنا در چند واحد تا 24 خواهد بود.

گراشی ادامه داد: برای روز جمعه نیز نوبت عرضه نان در ظهر حذف و ساعت کار صبح 7:30 تا 10:30 دقیقه و در نوبت عصر نیز همانند سایر روزهای هفته خواهد بود.

گراشی ادامه داد: سهمیه آرد نانوایی‎هایی بوشهر نیازمند افزایش است زیرا سهمیه آنها سال‌‏های زیادی است که تغییری نداشته است.

وی بیان کرد: این کمبود سهمیه آرد در حالی است که بوشهر استانی مهمان‎پذیر و در هفت ماه از سال ۲ تا ۳ روز میهمانانی از استان‏‌های مختلف دارد.

در استان بوشهر با یک میلیون و ۱۶۰ هزار نفر جمعیت ۷۰۷ نانوایی لواش و تافتون به صورت یارانه‎ای و آزادپز فعال هستند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
نانوایی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار