رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 خرداد 1399 - 13:43

نوای جنوب:کارکنان و مدیریت درمان تامین اجتماعی همراه و همگام با همه مردم در کنار ملت مظلوم فلسطین ایستاده تا بار دیگر فریاد تظلم خواهی آنان را به گوش جهانیان برسانیم و پرده از این جنایت قرن برداریم.نوای جنوب:روز قدس روزی که به فرمان معمار کبیر انقلاب حضرت آیت الله خمینی (ره)، روز فریاد مظلومیت مردم فلسطین نامگذاری شد تا هر ساله به دنیا یادآوری شود که چگونه ظلم و ستم در قرن ۲۱ در روز روشن و جلو چشم جهانیان قربانی می گیرد. کودکان، زنان و سالمندان و... چگونه به خاک و خون کشیده می شوند تا رژیم سرطانی صهیونیستی بخاطر اهداف شوم خود لکه ننگین دیگری در تاریخ به ثبت برساند.
کارکنان و مدیریت درمان تامین اجتماعی همراه و همگام با همه مردم در کنار ملت مظلوم فلسطین ایستاده تا بار دیگر فریاد تظلم خواهی آنان را به گوش جهانیان برسانیم و پرده از این جنایت قرن برداریم.
امیدواریم و یقین داریم به زودی فلسطین آزاد و آباد را خواهیم دید.

دکتر زهرا نویدی فرد
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهرکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دکتر نویدی فرد

نظرات کاربران
سلام و درود خالصانه ما تقدیم به مدیریت ارزشمند درمان خانم دکتر نویدی فردکه با بینش حکیمانه و مدیریت توانمندش ساختن یک جو آرمانی را جهت انجام خدمات صادقانه در تمامی مراکز زیر نظر مدیریت درمان در بوشهر وشهرستانهارقم زده و در تمام مناسبت‌های انقلابی هم در عمل و هم در گفتار و هم در رفتار به حمایت همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی عمل نموده است،ارادتمند شما خدامراد حیدری مطلق پلی کلینیک امام موسی کاظم برازجان
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار