درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
جستجو:

نوای جنوب:رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن تاکید بر ممنوعیت سفر به شیراز در ایام نوروز ۱۴۰۰، اعلام کرد که علیرغم آنکه مردم فارس و خصوصا شیراز به مهمان‌نوازی شهره‌اند، اما با توجه به شرایط شیوع کرونا، هرگونه سفر تهدیدی جدی برای سلامت محسوب می‌شود.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:پرندگان مهاجرکاکایی که "مرغ نوروزی" نیز نامیده می‌شوند و زیستگاه آنها بیشتر اروپای شمالی و آسیاست، به دلیل مطبوع بودن آب و هوای شهر شیراز، هرساله زمستان به آب بند نهراعظم بلوار چمران یا همان رودخانه خشک شیراز مهاجرت می‌کنند.

ارسال شده حدود 5 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:محمدرضا زندیه از اجرای طرح سبزینه خبر داد و گفت: در این طرح نهال به صورت رایگان به مردم داده می‌شود تا کاشت شود.

ارسال شده حدود 8 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:

ارسال شده حدود 11 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:دادستان عمومی و انقلاب شیراز با اشاره اینکه این باند به صدور مجوزهای ساخت و ساز غیر قانونی در برخی باغ ها اقدام می‌کردند،گفت: فقط در دو فقره از موارد بیش از ۱۰ میلیارد ریال وجوه غیر قانونی کشف شده است.

ارسال شده حدود 12 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:در نشست امروز ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، تزریق واکسیناسیون کروناویروس در فارس پایش شد.

ارسال شده حدود 17 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:شاخص کیفیت هوای کلان شهر شیراز در ٢۴ ساعت گذشته قابل قبول بوده است.

ارسال شده حدود 17 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:ابراهیم عزیزی با اظهار تاسف از اینکه سماجت و لجاجت دولت باعث شد که بخشی از مشکلات را در مهار کرونا همچنان شاهد باشیم، گفت: امروز هم احساس می‌کنیم در امتداد تلاش‌های بسیاری که کادر بهداشت و درمان داشته، مدیران و مسوولین نیز باید اقدامات پیشگیرانه، منضبطانه و منطبق بر معیارهای پذیرفته شده را به اجرا می‌گذاشتند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

ارسال شده حدود 24 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:دومین نشست سراسری مجامع جهادی استان فارس و  تجلیل از گروه‌های جهادی فعال در عرصه مبارزه و مقابله با ویروس کرونا در استان فارس با حضور سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس در شیراز برگزار شد.

ارسال شده حدود 26 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:روابط عمومی دادگستری استان فارس اعلام کرد ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شد و بیانگر ارتکاب تخلف در چند کمپ ترک اعتیاد شیراز بود، منجر به تشکیل پرونده قضایی در این زمینه و دستگیری هشت نفر شد.

ارسال شده حدود 30 روز پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: دانش‌آموزان فارس با موفقیت چشمگیر خود توانستند ۹ مدال از ۳۹ مدال کشوری در المپیاد سلول‌های بنیادی پزشکی بازساختی را از آن خود کنند.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:ضرب‌و‌شتم و انداختن معتادان در استخر آب سرد آن هم در سرمای شدید زمستان، تصاویری بود که از روز گذشته از یکی از مراکز کمپ اعتیاد شهر شیراز در فضای مجازی منتشر شد و موجب جریحه‌دار شدن احساسات مردم و افکار عمومی شد که در نگاه نخست، آنچه به ذهن متبادر می‌شود، یادآور زندانی مخوف است.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:یکی از اراذل و اوباش تحت تعقیب و دارای سوابق کیفری، با هوشیاری پاسداران گمنام امام زمان (عج) دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)

نوای جنوب:جمال خداپرست گفت: در گشت و کنترل شبانه روزی نیرو‌های پرتلاش یگان حفاظت شهرستان در دی ماه امسال تعدادی متخلف دستگیر شدند که از آنان ۱۶ قبضه انواع سلاح شکاری مجاز و غیرمجاز، ۸۶ قطعه پرنده شکاری به همراه سایر ادوات شکار کشف و ضبط شد.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در اخبار استان فارس - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 11 | 12 | 13

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار