نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 19 خرداد 1403 - 16:49

نوای جنوب: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: رطوبت‌ هوا در ۲۴ ساعت گذشته در شهرهای دیر، عسلویه، کنگان و بوشهر به ترتیب به ۸۶، ۸۲، ۷۹ و ۷۴ درصد رسید

نوای جنوب: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: رطوبت‌ هوا در ۲۴ ساعت گذشته در شهرهای دیر، عسلویه، کنگان و بوشهر به ترتیب به ۸۶، ۸۲، ۷۹ و ۷۴ درصد رسیدپیام مساعدی گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در مدت یاد شده دما در شهرهای اهرم، برازجان و خورموج با ۴۵ درجه بیشترین دما را در استان بوشهر تجربه کردند.

وی بیان کرد: روند کنونی دما و رطوبت در چند روز آینده در استان بوشهر بدون تغییری محسوس تداوم دارد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، در پنج روز آینده جوی آرام برای استان و خلیج فارس پیش‌بینی می‌شود و غبار محلی، شرجی هوا و در بعد از ظهرها وزش باد از پدیده‌های مورد انتظار در این مدت است.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر به طور غالب صاف همراه با غبار محلی، در طول روز گاهی وزش باد و فردا در برخی نقاط همراه با غبار صبحگاهی می‌شود.

وی اظهار کرد: در مدت یاد شده جهت وزش باد جنوب شرقی تا جنوب غربی، با سرعت هشت تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.

وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول ۰۱:۲۰ ، مد اول دریا ساعت ۰۸:۳۰، جزر دوم ساعت ۱۶:۴۰ و مد دوم ساعت ۲۲:۵۵ خواهد بود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
بندر دیر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار