نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 خرداد 1403 - 20:50

نوای جنوب: امام جمعه گناوه گفت: انتخابات هشتم تیرماه سال جاری، روز خلق حماسه‌ای دیگر و انتخاب صحیح و روزی است که باید مسیر شهدای خدمت را با انتخاب اصلح ادامه دهیم.

نوای جنوب: امام جمعه گناوه گفت: انتخابات هشتم تیرماه سال جاری، روز خلق حماسه‌ای دیگر و انتخاب صحیح و روزی است که باید مسیر شهدای خدمت را با انتخاب اصلح ادامه دهیم.حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهانش اظهار داشت: شهید آیت الله رئیسی خستگی را در راه خدمت به مردم نمی‌شناخت و در راه خدمت رسانی به مردم نیز خود و همراهانش به مقام والای شهادت نائل شدند.

امام جمعه گناوه افزود: شهید آیت الله رئیسی در طول عمر با برکت خود در هر منصب و مقامی منشأ خدمات و خیرات بی شماری بود و به تعبیر مقام معظم رهبری شخصیتی جامع الاطراف بود، که فقدان ایشان برای همه سخت و ناگوار است.

وی با تسلیت سالگرد رحلت امام راحل با بیان اینکه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی شخصیتی تحول خواه و تحول آفرین بود، بیان کرد: با گذشت ۳۵ سال از ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، ملت ایران همچنان راه، روش، سیره و مکتب ایشان را ادامه می‌دهند.

امام جمعه گناوه با بیان اینکه نظام اسلامی در عمر ۴۵ ساله خود مصائب و حوادث بسیار را گذرانده است، گفت: در دوران مدیریت امام راحل (ره) انقلاب اسلامی از همه حوادث سخت، جان سوز و جانکاه با مدیریت، صلابت، اقتدار و روح بزرگ ایشان به سلامت گذر کرد و امروز نیز با رهبری و مدیریت بی نظیر مقام معظم رهبری نظام اسلامی بدون هیچ خللی به راه خود ادامه می‌دهد.

۸ تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است

وی گفت اگر چه در ۱۴ خرداد سال ۶۸ با ارتحال امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی همه دوستداران نظام اسلامی و عاشقان امام راحل اندوهگین و نگران آینده انقلاب بودند اما با تلالو نقش بی بدیل و درایت و انتخاب شایسته مجلس خبرگان رهبری، مقام معظم رهبری به عنوان مرجع و رهبر و سکاندار دیگری برای انقلاب برگزیده شد که ۳۵ سال در شدیدترین بحران‌ها کشور را مدیریت و هدایت کرده است و به برکت وجود ایشان انقلاب در مسیر خود حرکت می‌کند.

وی گفت: امروز اگر از نعمت شهدای خدمت محروم شده‌ایم اما با هدایت و حمایت‌های رهبری کشور بدون هیچ خللی به راه خود ادامه می‌دهد و به خلق حماسه بزرگ دیگری در ۸ تبر ماه نزدیک می‌شود.

امام جمعه گناوه با تاکید بر حضور حماسی مردم در انتخابات ۸ تیرماه سال جاری افزود: ملت ایران در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ۸ تیرماه حماسه دیگر خلق خواهند کرد که به تعبیر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی «حماسه انتخابات تکمیل کننده حماسه بدرقه شهدای خدمت است.»

۸ تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است

حجت الاسلام رکنی حسینی بیان کرد: ۸ تیرماه سال جاری، روز خلق حماسه دیگر و انتخاب صحیح و روزی است که باید مسیر شهدای خدمت را با انتخاب اصلح ادامه دهیم.

امام جمعه گناوه با بیان اینکه رهبر معظم را انقلاب اسلامی در ۱۴ خرداد، ملاک‌ها و معیارهای رئیس جمهور اصلح را برای ما تبیین و ترسیم فرمودند گفت: رهبری اشاره فرمودند که شهید رئیسی الگو و پایه گذار مدیریت خدمتی و خدمتگزاری به مردم است، و فرمودند «رئیسی به عنوان شخصیتی که ایران را در چشم رجال سیاسی برجسته‌تر کرد»، شخصیتی که به لبخند دشمن اعتماد نکرد و یک نصاب جدید و تازه برای مدیران کشور به ارمغان آورد.

وی ادامه داد: در برهه کنونی وظیفه ما به عنوان امانتدار این انقلاب حضور پررنگ و باشکوه در انتخابات ۸ تیرماه است که باعث گره گشایی در کارهای مردم شود.

وی بیان کرد: مردم وظیفه خود را در قبال نظام و انقلاب اسلامی زا در تمام عرصه‌ها و مراحل انقلاب اثبات کرده‌اند و در هر صحنه‌های که نیاز به حضور آنها بوده، حضور حماسی داشته‌اند.

۸ تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است

امام جعه گناوه با بیان اینکه رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی خستگی ناپذیر بود گفت: امروز شهید رئیسی برای همه مسئولان اسوه و الگو است.

وی بیان کرد: آیت الله رئیسی شبانه روز در میان مردم بود، تواضع، اخلاق مداری، گره گشایی از مشکلات و گوش شنوا داشتن نسبت به مشکلات و معضلات مردم از ویژگی‌های بارز شهید رئیسی بود و ما نیز باید راه این شهیدان خدمت را ادامه دهیم و خدمت، تکریم و احترام و گره گشایی از مشکلات مردم را سرلوحه خود قرار دهیم.

حجت الاسلام رکنی حسینی یادآور شد: حضور بیشتر مسئولان در میان مردم مایه امیدواری و دلگرمی است و لذا مسئولان برای حضور در مراسم‌ها باید پیش گام و پیش قدم باشندو حضور بیشتر و پررنگ‌تری داشته باشند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
امام جمعه گناوه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار