نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 خرداد 1403 - 14:53

نوای جنوب:مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در توضیح این خبر اظهار داشت : با افزایش فزاینده و بی رویه مصرف آب شرب در بخش خانگی استان برنامه های فرهنگی متنوعی در این زمینه اجرایی شده است .

نوای جنوب:مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در توضیح این خبر اظهار داشت : با افزایش فزاینده و بی رویه مصرف آب شرب در بخش خانگی استان برنامه های فرهنگی متنوعی در این زمینه اجرایی شده است .عذرا غلامحسینی افزود : یکی از این برنامه ها ، کارگاه آموزشی بانوی آب با حضور بانوان است تا با انتقال مفاهیم مدیریت مصرف به خانواده ها ، به کاهش مصرف بی رویه آب شرب در بخش خانگی کمک کرد .

وی بیان کرد : سرانه مصرف آب شرب در استان بوشهر ۲۲۱ مترمکعب و ۶۴ مترمکعب فراتر از متوسط کشوری است که این نشان از اهمیت وافر برنامه های فرهنگ سازی برای ترویج مصرف بهینه آب در استان بوشهر است .
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد : در این بخش از ابتدای سال جاری به جامعه هدف شرکت آب و فاضلاب در حوزه مدارس و خانواده ها برنامه هایی با حضور کارشناسان مجرب و متخصص اجرایی شده است .
غلامحسینی ادامه داد : با ورود استان بوشهر به پیک مصرف آب شرب ، بدون تردید تمامی مشترکان باید در راستای ایفای مسئولیت انسان دوستانه و توجه به آموزه های دینی از مصرف بی رویه آب به طور جد اجتناب کنند .
وی افزود : مصرف بخش آب شرب در حوزه های کشاورزی و دامداری ، وجود انشعابات غیرمجاز و فرسودگی شبکه توزیع و انتقال در برخی از مناطق به ترتیب از مهم ترین عوامل در هدررفت آب شرب هستند .
غلامحسینی عنوان کرد : شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر برای مدیریت این موضوع برنامه های متنوعی را اجرایی کرده است .کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ابفای استان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار