نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 06 خرداد 1403 - 16:02

نوای جنوب:وزیر رفاه گفت کالابرگ الکترونیکی براساس تاکید شهید رئیسی ادامه خواهد داشت. میزان بودجه و دهک‌بندی طرح به‌زودی جمع‌بندی و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نوای جنوب:وزیر رفاه گفت کالابرگ الکترونیکی براساس تاکید شهید رئیسی ادامه خواهد داشت. میزان بودجه و دهک‌بندی طرح به‌زودی جمع‌بندی و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 به نقل از تجارت‌نیوز، سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز خرداد در حاشیه هشتمین همایش ملی کار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کالابرگ الکترونیکی بر اساس تاکید رئیس‌جمهور شهید ادامه خواهد داشت، روز گذشته در هیات دولت به ریاست آقای مخبر سرپرست ریاست‌جمهوری، جلسه‌ای درباره کالابرگ برگزار شد که در موضوع میزان بودجه و دهک‌بندی آن به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وزیر کار در مورد مسکن کارگری نیز گفت: قرارگاه مسکن کارگران در وزارت کار شکل گرفته و سرپرست آن هم آقای علی‌لو شده و مسکن کارگری با جدیت دنبال می‌شود.

وزیر کار همچنین در مورد تشکل‌های کارگری نیز گفت: بحث سه جانبه گرایی همراه با عدالت اجتماعی است.

وزیر تعاون همچنین از ادامه رشد اقتصادی در سال جاری خبر داد و گفت : بعد از یک دهه بدون رشد، سال گذشته رشد اقتصادی قابل توجه به دست آمد و امیدواریم امسال در کانال ۸ درصد رشد قرار بگیریم.

گفتنی است، احسان خاندوزی روز گذشته (شنبه) درخصوص سرنوشت طرح کالابرگ الکترونیک فجرانه با تأکید بر اینکه اهتمام دولت با توجه به استقبال ۶۰ میلیون نفری مردم از طرح فجرانه و تأثیر مثبت آن در سفره مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه، تداوم این طرح و تأمین اعتبار آن است، اظهار داشت: مشترکاً با مجلس در حال کار روی این طرح و رفع موانع تأمین اعتبار آن هستیم و جزئیات این طرح و تغییرات آن به‌زودی در روز‌های آینده اعلام خواهد شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
کالا برگ

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار