نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 22 ارديبهشت 1403 - 23:28

نوای جنوب:مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از انتشار فراخوان نوزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در سال 1403 خبرداد.

نوای جنوب:مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از انتشار فراخوان نوزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در سال 1403 خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، مصدق کشاورزی ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره تعاونی‌های برتر که بصورت استانی و ملی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کار‌های تعاونی در توسعه مشارکت‌های اجتماعی و اقتصادی کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت حضور تعاونی‌ها در این رویداد بزرگ و مهم ملی بخش تعاون اضافه کرد: شرکت در نوزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون کشور به آدرس Http://taavoni.mcls.gov.ir امکان پذیر است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به این سامانه تا تاریخ ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۳ نسبت به بارگذاری مدارک و مستندات اقدام نمایند و جهت کسب اطلاعات تکمیلی به ادارات شهرستان‌ها مراجعه کنند.

کشاورزی تصریح کرد: مدیران شرکت‌های تعاونی باید با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود وارد سامانه شده و نسبت به تکمیل پرسشنامه اقدام نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در پایان گفت: امتنان از تعاونگران برتر استان پس از طی مراحل بررسی‌های تخصصی در بخش تعاون در ایام هفته گرامیداشت تعاون در شهریور ماه هر سال برگزار خواهد شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
اداره کار

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار