نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 07 فروردين 1403 - 17:06
روز گذشته:

نوای جنوب:احمد محمدی زاده در نخستین نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: پارسال ۴۵ هزار میلیارد ریال به عمران و آبادانی شهرها و روستاهای این استان اختصاص یافت که از این مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال در اختیار دهیاری‌ها قرار گرفت.

نوای جنوب:احمد محمدی زاده در نخستین نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: پارسال ۴۵ هزار میلیارد ریال به عمران و آبادانی شهرها و روستاهای این استان اختصاص یافت که از این مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال در اختیار دهیاری‌ها قرار گرفت.

وی افزود: شهرداران و دهیاران اعتبارات را در حوزه های زیرساختی و اثر گذار در رفع مشکلات اساسی مردم هزینه کنند.

 

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: امسال در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان‌ها اختصاص بودجه باید بر تمرکز منابع در حوزه‌های راهداری، آب، تجهیز و نوسازی مدارس و بیمارستان‌ها باشد تا اثر هزینه کرد این اعتبارات در گره گشایی از زندگی مردم ملموس باشد.

 

استاندار بوشهر یادآور شد: با دستور رئیس جمهوری اعتبار خوبی از محل اعتبار تملک دارایی در پایان سال گذشته در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته که باید در مهلت قانونی این اعتبار جذب شود.

 

محمدی زاده اظهار داشت: کارنامه خدمتی مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان پارسال خوب بوده طوریکه تورم در این استان به زیر ۴۰ درصد رسید این درحالی است که میانگین کشوری ۴۲/۶ درصد است.

 

وی ادامه داد: کالاهای ته لنجی و تعاونی‌های مرزنشینی فرصت‌های خوبی برای تامین کالا و کاهش نرخ قیمت در استان بوشهر است که باید از این فرصت استفاده بیشتری شود.

 

استاندار بوشهر گفت: این استان در زمینه انبارهای پشتیبانی کالا با مشکلاتی روبرو است که توسعه انبارهای تدارکاتی ضروری است.

 

محمدی زاده افزود: استان بوشهر در حوزه فرصت‌های شغلی و کاهش نرخ بیکاری نیز با نرخ بیکاری ۶/۱ درصد رتبه سوم کشور را کسب کرد این درحالی است که میانگین نرخ بیکاری کشور ۸/۶درصد است.

 

وی با تاکید بر تقویت همدلی، وحدت و پرهیز از اختلاف بین مدیران اضافه کرد: اختلاف باعث فرصت سوزی و موفقیت ها حاصل همدلی مدیران است.

 

استاندار بوشهر بااشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری افزود: تجربه موفق حضور مردم در دفاع مقدس و نقش آفرینی در پیروزی ها بیانگر این است اگر فرصت حضور مردم در عرصه اقتصادی و کارآفرینی نیز فراهم شود تاثیر گذار خواهد بود.

 

محمدی زاده به حضور چشمگیر گردشگران در استان اشاره کرد و یادآور شد: ۳ میلیون گردشگر از ابتدای نوروز وارد استان شده اند که نشان از اقبال خوب و مناسب مسافران نوروزی به این استان است.

 

وی افزود: بررسی وضعیت استان در نوروز امسال نشان می دهد که یک آرامش خوبی برای ارائه خدمات به هم استانی ها و مسافران نوروزی وجود دارد.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۰ هزار خودرو وارد استان شده است.
کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
احمد محمدی زاده

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار