نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 اسفند 1402 - 09:49

نوای جنوب:دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه دست‌اندرکاران انتخابات حافظ رأی مردم هستند، گفت: این ستاد در راستای صیانت از رأی مردم و حقوق داوطلبان انتخابات ۱۱ اسفند همه امکانات را به‌کارگیری کرده است.

نوای جنوب:دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه دست‌اندرکاران انتخابات حافظ رأی مردم هستند، گفت: این ستاد در راستای صیانت از رأی مردم و حقوق داوطلبان انتخابات ۱۱ اسفند همه امکانات را به‌کارگیری کرده است.

 

سعید حیدری در جشن میلاد امام زمان(عج) و همایش انتخابات در شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به انتخابات ۱۱ اسفند پرداخت و اظهار داشت: تا برگزاری رویداد مهم انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ۱۱ روز دیگر باقی مانده است.

 

وی فعالیت ۱۸ ماه ستاد انتخابات استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: همه زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه با حضور حداکثری مردم و رقابت سالم با امنیت کامل فراهم شده است.

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با استناد به بیانات مقام معظم رهبری در عرصه انتخابات از تحقق ۴ مؤلفه رقابت، سلامت، امنیت و مشارکت در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: همه باید برای برپایی انتخابات باشکوه و حضور حداکثری مردم تلاش کنند و در این راستا بلندگوهای دشمنان در ناامید کردن مردم فعال شده است.

 

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه دشمنان برای مردم و حضور کم‌رنگ پای صندوق أخذ رأی از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند، گفت: دشمنان دنبال این موضوع هستند که به جامعه القا کنند مشارکت در انتخابات تعیین‌کننده و به نفع مردم نیست و تمام رسانه‌های منتسب به استکبار جهانی اقدامات خود را برای مشارکت کم رنگ خود انجام داده‌اند.

 

حیدری، انتخابات را منشأ تحولات مهم و آثار و نتایج قابل توجهی در جامعه دانست و تصریح کرد: انتخابات در بخش‌های مختلف تحولات و پیشرفت بسیاری در جامعه ایجاد کرده است.

 

وی پیشرفت و توسعه همه‌جانبه در کشور و استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در رسیدن به قله‌های پیشرفت با سرعت در حال حرکت است که این مهم با حمایت و پشتیبانی‌ مردم محقق می‌شود.

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر توسعه طرح‌های آب‌شیرین‌کن در استان را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: در تمام نقاط شهری و روستایی طرح‌های آب‌شیرین‌کن در حال اجرا و یا در مدار تولید و بهره‌برداری است که تکمیل طرح‌های نیمه تمام تحول شگرف در تأمین آب شرب استان ایجاد می‌کند.

 

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به اقتدار روزافزون ایران با حمایت و پشتیبانی مردم تصریح کرد: همه مردم در توسعه و پیشرفت کشور سهیم هستند.

 

حیدری، مشارکت در انتخابات را یک رسالت و وظیفه همگانی دانست و تأکید کرد: انتخابات مربوط به یک جریان، گروه و جناح خاص نیست بلکه موضوع مهم کشور است و باید همه در این عرصه نقش‌آفرینی کنند.

 

وی با بیان اینکه دست‌اندرکاران انتخابات حافظ رأی مردم هستند گفت: این ستاد در راستای صیانت از رأی مردم و حقوق داوطلبان انتخابات ۱۱ اسفند همه امکانات بکارگیری کرده است.

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر حضور در پای صندوق‌های أخذ رأی را نشان از اقتدار ایران اسلامی دانست و بیان کرد: همان گونه که مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه جدیدی رقم زدند در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند حماسه دیگری ثبت می‌کنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ابفای استان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار