نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 20 مرداد 1402 - 12:19

نوای جنوب:بدنه i ۷ Protection از فولاد زرهی ساخته شده و طبق گفته بی‌ام‌و، می‌تواند مهمات ۷.۶۲ X ۵۴ R را نگه دارد که گلوله‌های زره‌پوش هستند. برای محافظت در برابر گلوله، نمای بیرونی از آلیاژ فولادی تشکیل شده است، در حالی که سقف و زیر بدنه نیز از مواد زره پوش برای محافظت در برابر حملات هوایی و مواد منفجره ساخته شده است.

نوای جنوب:بی‌ام‌و i ۷ و مدل‌های سری ۷ دیگر (G ۷۰) توسط VR ۹ که یکی از بالاترین سطوح گواهی‌نامه بالستیک برای خودرو‌های غیرنظامی است، مجهز به سیستم‌های حفاظتی شده است. طبق گفته این خودروساز آلمانی، i ۷ Protection، که در کارخانه BMW دینگولفینگ ساخته شده است، اولین سدان حفاظتی جهان با پیشرانه تمام الکتریکی خواهد بود.در جدیدترین تصاویر سری ۷ که توسط BMW منتشر شده است، شیشه‌های کناری به شدت ترک خورده، اما از نظر ساختاری، سالم به نظر می‌رسند.

بی‌ام‌و i ۷

بدنه با صد‌ها سوراخ گلوله سوراخ شده است، اما فضای داخلی آرام به نظر می‌رسد. هیچ خرده شیشه‌ای روی زمین یا صندلی‌ها وجود ندارد و چرم دوخته شده به خوبی به نظر می‌رسد. به این دلیل که خودروی مورد بحث، سری ۷ معمولی نیست، بلکه یک مدل محافظتی است.

بدنه i ۷ Protection از فولاد زرهی ساخته شده و طبق گفته بی‌ام‌و، می‌تواند مهمات ۷.۶۲ X ۵۴ R را نگه دارد که گلوله‌های زره‌پوش هستند. برای محافظت در برابر گلوله، نمای بیرونی از آلیاژ فولادی تشکیل شده است، در حالی که سقف و زیر بدنه نیز از مواد زره پوش برای محافظت در برابر حملات هوایی و مواد منفجره ساخته شده است.

بی‌ام‌و i ۷

در نسخه بنزینی، مخزن سوخت دارای یک محفظه مخصوص است که می‌تواند پس از اصابت گلوله، خود را ببندد تا از اتلاف سوخت جلوگیری کند.

لاستیک‌ها نیز هدفمند به نظر می‌رسند. این خودرو از آلیاژ‌های ۲۰ اینچی و لاستیک‌های میشلن PAX بهره می‌برد که حتی با افت فشار کلی، می‌توانند با سرعت ۵۰ مایل بر ساعت حرکت کنند.

بی‌ام‌و i ۷

در مورد تفاوت‌ها، BMW می‌گوید که مدل‌های محافظ را تا حد امکان محتاطانه جلوه می‌دهد، به همین دلیل است که لاستیک‌های run-flat و نگهدارنده پرچم بالای گلگیر‌های جلو تنها عناصر بصری منحصربه‌فرد هستند.

مشتریان همچنین می‌توانند مدل‌های حفاظتی را با مواردی مانند سیستم تامین هوای تازه، کپسول‌های آتش‌نشانی با تخلیه خودکار و دستی، چراغ‌های چشمک زن و گیرنده‌های رادیویی همراه کنند.

بی‌ام‌و i ۷

i ۷ پروتکشن از موتور‌های M ۷۰ استفاده می‌کند. این دو موتور، ۵۴۴ اسب بخار قدرت و ۷۴۴ نیوتون‌متر گشتاور تولید خواهند کرد. با تمام این پوشش سنگین، رسیدن از سرعت صفر تا صد کیلومتر بر ساعت در ۹.۰ ثانیه انجام می‌شود. حداکثر سرعت به ۹۹ مایل بر ساعت محدود شده است.

آمار دقیق برد هنوز منتشر نشده است، اما بی‌ام‌و می‌گوید که راندمان WLTP تخمینی، ۳۰ کیلووات ساعت در هر ۱۰۰ کیلومتر است. با توجه به ظرفیت باتری قابل استفاده ۱۰۱.۷ کیلووات ساعت i ۷، برد تخمینی حدود ۲۱۰ مایل خواهد بود. این به طور قابل توجهی کمتر از برد i ۷ M ۷۰ معمولی است که بردی معادل ۲۹۵ مایل دارد.

بی‌ام‌و i ۷

این سدان با ویژگی‌های شیک مانند نمایشگر خمیده BMW، سیستم صدای فراگیر B&W با ۲۸ بلندگو، در میان انبوهی از ویژگی‌های دیگر، با لوکس همتای غیربالستیکی خود مطابقت دارد.

بی‌ام‌و i ۷

بی‌ام‌و i ۷

BMW قیمت را مخفی نگه داشته و قطعا فراتر از قیمت ۱۷۰ هزار دلاری نسخه عادی است. این مدل در انحصار اروپا خواهد بود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
بی ام و

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار