نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 خرداد 1402 - 10:32

نوای جنوب:مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به برخورد ۲ دستگاه پراید و نیسان در محور جم گفت: در این سانحه ۲ سرنشین پراید و راننده نیسان بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

نوای جنوب: 

تصادف در محور جم - فیروزآباد 3 کشته برجا گذاشت

 ؛ سید حسین موسوی ، با اشاره به برخورد 2 خودرو در محور جاده‌ای جم به فیروزآباد، اظهار داشت: در پی این حادثه نیروهای امدادی و دو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر اضافه کرد: امدادگران تلاش کردند تا جان افراد سانحه‌دیده را نجات دهند، اما به سبب شدت صدمات سرنشینان این 2 خودرو، قبل از رسیدن آمبولانس فوت کردند و تلاش تیم پزشکی بی‌نتیجه ماند.

موسوی با بیان اینکه در این تصادف سه نفر جان‌باختند اضافه کرد: در این سانحه 2 سرنشین پراید و راننده نیسان بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر بیان کرد: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه استان بوشهر در دست بررسی است.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت اصول ایمنی در رانندگی افزود: باید همیشه قوانین رانندگی رعایت شود و به ایمنی خود و دیگران توجه کرد، چرا که با رعایت مقررات، می‌توان از وقوع حوادث جلوگیری شود.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر به اقدامات اورژانس 115 اشاره کرد و گفت: نیروهای امدادی اورژانس 115 در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند و تلاش کردند تا جان‌باختگان را نجات دهند.

موسوی بهترین روش برای جلوگیری از وقوع حوادث رانندگی را رعایت قوانین و مقررات رانندگی دانست و تأکید کرد: توصیه می‌شود در هنگام رانندگی، به ایمنی خود و دیگران احترام گذاشته شود و همواره به مقررات پایبند باشیم.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
تصادف

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار