ابفا2
    شیخ موسی
    رضایی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 اسفند 1401 - 18:19

نوای جنوب:سازمان خصوصی سازی کل کشور، نامه امیر سالمی زاده برای خرید باشگاه استقلال را در دبیرخانه خود ثبت کرده است

نوای جنوب:سازمان خصوصی سازی کل کشور، نامه امیر سالمی زاده برای خرید باشگاه استقلال را در دبیرخانه خود ثبت کرده استانتشار خبر پیشنهاد رسمی یک ایرانی مقیم کشور قطر برای خرید باشگاه استقلال سر و صدای زیادی در فضای رسانه ای و مجازی به پا کرده است. ماجرا از این قرار است که فردی به نام امیر سالمی‌زاده که مالک یک هلدینگ سرمایه گذاری بین المللی قطری است و از دوران کودکی به باشگاه استقلال علاقه داشته، پیشنهاد خود برای خرید ۵۱ درصد از سهام این باشگاه را به صورت رسمی به سازمان خصوصی سازی ارائه کرده است.

سالمی زاده در نامه رسمی خود به سازمان خصوصی سازی مدعی شده بعد از عقد قرارداد رسمی و انجام کلیه تشریفات قانونی کلیه مطالبات آندره آ استراماچونی را به عنوان بخشی از قسط اول قرارداد پرداخت خواهد کرد.

این ایرانی مقیم قطر در تاریخ ۲۷ اسفند ماه رسما درخواست کتبی خود در نامه ای خطاب به قربانزاده رییس سازمان خصوصی سازی را ارائه کرده و در دبیرخانه این سازمان نیز ثبت شده است. رسید ثبت درخواست خرید ۵۱ درصد از سهام باشگاه استقلال هم اکنون نزد سالمی زاده است.

عکس| ماجرای خرید باشگاه استقلال واقعیت داشت/ نامه خریدار به سازمان خصوصی سازی رسید

در خبری که صبح امروز در خصوص درخواست این ایرانی مقیم قطر برای خرید باشگاه استقلال انتشار داد، اعلام کرد که اسناد این موضوع نزد ما محفوظ است. با این حال برخی رسانه ها و صفحات مجازی اصل داستان را تکذیب و اعلام کردند سازمان خصوصی سازی چنین نامه ای را دریافت نکرده که حالا بر اساس مسئولیت حرفه ای خود وظیفه داریم اصل نامه سالمی زاده به قربانزاده و رسید ثبت آن در دبیرخانه سازمان خصوصی سازی را منتشر کنیم.

با توجه به مشکلات مالی متعددی که در روزهای پایانی سال ۱۴۰۱ باشگاه استقلال با آن دست و پنجه نرم می کند، حالا باید دید واکنش سازمان خصوصی سازی به درخواست این ایرانی متمول که در قطر فعالیت اقتصادی می کند، به پیشنهاد وسوسه کننده او چیست و آیا بخش عمده سهام باشگاه استقلال به این فرد واگذار می شود یا خیر.

عکس| ماجرای خرید باشگاه استقلال واقعیت داشت/ نامه خریدار به سازمان خصوصی سازی رسیدکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
استقلال

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار