رسته1
    رستمی
    عباسی1
    روح اله
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 13 ارديبهشت 1400 - 19:39

نوای جنوب:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در ارتباط ویدئو کنفراسی با وزیر نیرو و در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران تامین آب ۲۴ روستای این استان در شهرستان‌های بوشهر، دشتی، دشتستان و تنگستان به وضعیت پایدار رسید.

نوای جنوب:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در ارتباط ویدئو کنفراسی با وزیر نیرو و در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران تامین آب ۲۴ روستای این استان در شهرستان‌های بوشهر، دشتی، دشتستان و تنگستان به وضعیت پایدار رسید.به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، عبدالحمید حمزه‌پور روز دوشنبه در این آیین افزود: شمار خانوارهای زیرپوشش این طرح ۲ هزار و ۵۳۷ خانوار با جمعیت ۱۸ هزار و ۳۵۲ نفر است.
وی بیان کرد: پروژه‌های اجرا شده شامل شبکه توزیع آب روستاهای سراج آباد و رستمی است.
حمزه‌پور ادامه داد: همچنین با اجرا خط انتقال آب از چاه‌های تنگ سدر(واقع در دشتی) وضعیت تامین آب در ۲۲ روستای شهرستان‌‌های دشتی و تنگستان به پایداری کامل رسید.
.
حمزه‌پور عنوان کرد: مشخصات فنی پروژه‌های اجرا شده شامل خط انتقال به طول ۲۵ کیلومتر و شبکه توزیع به طول ۲۰ کیلومتر است که در مجموع با اعتبار ۶۵۸ میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.
وی افزود: تامین، پایداری آب و رفع مشکلات شبکه آب و جلوگیری از هدررفت شبکه‌های فرسوده روستایی از جمله اهداف مهم این طرح‌ها است.
حمزه‌پور ادامه داد: سهم استان بوشهر از مجتمع‌های آب روستایی ۱۱ مجتمع با پوشش ۲۵۰ روستا است که تاکنون کار مجتمع ۲۴ روستا به اتمام رسیده است.
وی یادآور شد: در ادوار گذشته و همزمان با کار دولت تدبیر و امید نیز کار احداث مجتمع آب ۸۰ روستای استان بوشهر به اتمام رسیده است.
گفتنی است در هفته پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران پروژه‌های آب و فاضلاب پنج استان اصفهان، بوشهر، کرمان، خراسان جنوبی و زنجان با اعتبار ۱۵۷ میلیارد به بهره‌برداری رسید.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حمزه پور

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار