درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 25 فروردين 1400 - 12:03
براساس اعلام تامین اجتماعی؛

نوای جنوب:در استان بوشهر 24 هزار بیمار دارای پرونده بیماری مزمن چون دیابت، فشارخون، بیماری های قلبی و عروقی و اعصاب و روان وجود دارد.

نوای جنوب:در استان بوشهر 24 هزار بیمار دارای پرونده بیماری مزمن چون دیابت، فشارخون، بیماری های قلبی و عروقی و اعصاب و روان وجود دارد.سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پویش در خانه ماندن، طرح نسیم 19جهت ارسال دارو به بیماران مزمن همچنان ادامه دارد. به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان؛ دکتر سید جواد رکاب پور ادامه داد: به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پویش در خانه ماندن طرح نسیم 19جهت ارسال دارو به بیماران مزمن همچنان ادامه دارد.

دکتر رکاب پور گفت: در استان بوشهر 24 هزار بیمار دارای پرونده بیماری مزمن چون دیابت ،فشارخون ،بیماری های قلبی و عروقی و اعصاب و روان داریم که 5 هزار و 500 نفر از آن ها مربوط به شهرستان بوشهر و بقیه مربوط به دیگر شهرستان هاست.

 وی افزود: مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر به منظور حفظ سلامت این عده، طرح نسیم 19 را به صورت پایلوت، فروردین سال گذشته در شهرستان بوشهر و با محوریت پلی کلینیک تخصصی مبعث اجرا و در ادامه سایر شهرستانها نیز از اجرای این طرح بهره مند شدند.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: با اجرای این طرح دیگر نیازی نیست این بیماران برای تامین دارو به مراکز درمانی مراجعه کنند بلکه کادر درمان خود به درب منازل بیماران رفته و ضمن تب سنجی و اندازه گیری فشارخون ، به طور رایگان دارو را تحویل می دهند.

دکتر رکاب پور ادامه داد: این طرح با شیوع ویروس کرونا اجرایی شده و در صورت موفق بودن ،پس از رفع  کرونا هم ادامه می یابد.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:با توجه به تغییر شماره ارسال پیامک به شماره 50001422100256جهت اعلام نیاز دارویی بیماران مزمن در شهرستان بوشهر این دسته از بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی می توانند مشکلات احتمالی در دریافت دارو را با شماره 33341741 به واحد روابط عمومی مدیریت درمان اعلام نمایند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار