درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 18 فروردين 1400 - 14:07

نوای جنوب: بندرعامری ها در صورتی که بتوانند از سد پرسپولیس عبور کنند موفق می شوند خود را در جمع 8 تیم نهایی جام حذفی قرار دهند.

نوای جنوب:برهمین اساس شاهین بندر عامری تنگستان که تنها تیم لیگ دو در این مرحله جام حذفی می باشد، به پرسپولیس تهران خورده و باید میزبان آنها باشد.

خبر می رسد این مسابقه در ورزشگاه مهدوی بوشهر برگزار می شود.

شاهین بندرعامری که رضا نظرزاده بازیکن سال های گذشته شاهین بوشهر را در قامت سرمربی دارد، این روزها در لیگ دسته دوم فوتبال ایران، برای رسیدن به لیگ آزادگان تلاش می کند. این تیم تنها تیم لیگ دویی بود که توانست خود را به مرحله یک هشتم نهایی برساند.

بندرعامری در دیدار قبلی خود در این رقابت ها برابر تیم  استقلال ملاثانی خوزستان به میدان رفت و در وقت قانونی 90دقیقه و وقت های اضافه با تساوی بدون گل بازی را پایان داد تا نوبت به ضربات پنالتی برسد و در نهایت این تیم شاهین بندرعامری بود که در ضربات پنالتی تیم دسته دویی ملاثانی را شکست داد.

تنگستانی ها در جدول شماره دو لیگ دسته دوم با کسب 21 امتیاز در رده چهارم قرار دارند و یکی از شانس های اصلی صعود به لیگ دسته اول به حساب بیاوریم.

بندرعامری ها در صورتی که بتوانند از سد پرسپولیس عبور کنند موفق می شوند خود را در جمع 8 تیم نهایی جام حذفی قرار دهند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پرسپولیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار