رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1401 - 17:45

نوای جنوب:انتشار بخشی از یادداشت میرحسین موسوی از سران فتنه ۸۸ بار دیگر نشان داد که فتنه آمریکایی انگلیسی سال ۸۸ فراتر از آن چیزی است که برخی خام اندیشان آن را صرفا یک اعتراض انتخاباتی در برهه ی زمانی خاصی می پنداشتند.

نوای جنوب:بسم الله الرحمن الرحیم

 

*بیانیه معاونت بررسی و گفتمان سازی مرکز بسیج اساتید استان بوشهر در محکومیت اهانت به مدافعان حرم*

 

انتشار بخشی از یادداشت میرحسین موسوی از سران فتنه ۸۸ بار دیگر نشان داد که فتنه آمریکایی انگلیسی سال ۸۸ فراتر از آن چیزی است که برخی خام اندیشان آن را صرفا یک اعتراض انتخاباتی در برهه ی زمانی خاصی می پنداشتند.

فتنه ۸۸ یک برنامه سازمان دهی شده از سوی اتاق فکر غربی های معاند و دست نشاندگان داخلی آن ها برای ساقط کردن نظام ولایی و تبدیل آن به یک نظام وابسته و سرسپرده لیبرال دموکرات غربی بود. در این مجال میرحسین موسوی از صحنه گردان های اصلی این توطئه بزرگ و خیانت آمیز بود. فتنه ۸۸ که با اعتراض دیکتاتورمآبانه موسوی رقم خورد موجب خسارت های فراوان و غیر قابل جبرانی از جمله افزایش تحریم ها از سوی آمریکا علیه مردم انقلابی ایران شد. 

بدون تردید مجازات میرحسین موسوی که از مصادیق بارز باغی بود بسیار فراتر از حصر بود؛ اما نگاه ترحم آمیز و مهربانانه نظام جمهوری اسلامی در باره این عنصر مزدور و دست نشانده آمریکا مجازات او را به حصر در منزل تقلیل داد. 

موضع جدید موسوی در حمایت او از داعش و جسارت به محضر شهیدان بزرگ و مدافعان حرم همچون سردار سلیمانی و سردار همدانی نشان داد که او قرابتی کامل با یزید در مبارزه با حسینیان زمان دارد. دیروز موسوی جسارت کنندگان به امام حسین علیه السلام در عاشورای ۸۸ را طی یک بیانیه رسمی امت خداجوی خطاب کرد و امروز به فرزندان امام حسین که همچون آن حضرت بدنشان در راه حفظ دین و مبارزه با لشکریان یزیدی قطعه قطعه شدند جسارت می کند. این رفتار شرم آور که لبیک به ندای استکبار جهانی است هیچ تفاوتی با رفتار لشکریان یزید همچون شمر و عمر سعد ندارد.

پس از سال ها از گذشت فتنه ۸۸ و تو دهنی بزرگ مردم انقلابی و ولایتمدار ایران در ۹ دی، اینک این عنصر پلید به دنبال عقده های فروخفته خود با توهین و جسارت به فرزندان ملت ایران که مصداق یاران اباعبدالله الحسین در صحرای کربلا هستند قصد انتقام از این ملت شهید پرور را دارد. او نمی داند و یا نمی خواهد بفهمد که رفتار فتنه گرانه ی او جز ننگ ابدی و بیداری هر چه بیشتر و انسجام داخلی در میان مردم نتیجه ی دیگری نخواهد داشت. او با انتشار این مطالب خفت آمیز، بیش از پیش ماهیت پلید خود را به مردم نشان داد.

مطالب سخیف و بی پایه موسوی حجت را بر همه ی کسانی که تا دیروز ادعای رفع حصر از او می گردند تمام کرد. می طلبد این قشر که سال ها سنگ طرفداری از او را به سینه می زدند انزجار خود را از مواضع ساختارشکنانه این عنصر ضدانقلاب اعلام کنند. مسلما اگر اصلاح طلبان در این قضیه موضع گیری نکنند و یا سکوت کنند نشان می دهد که خودشان نیز در همان مسیر خائنانه میرحسین حرکت می کنند.

در شرایطی که امروز ملت ایران شاهد مواضع مقتدرانه نظام در برابر زیاده طلبی های دشمن است و شاهد گام های اساسی از سوی دولت انقلابی برای رفع مشکلات ملت هستیم، نه تنها همراهی با سران فتنه جایز نیست؛ بلکه هر نوع سکوت نیز در برابر این هنجارشکنی ها و توهین به مدافعان حرم و شهدای گران قدر خیانت است. امروز بار دیگر این شعار را باید تکرار کرد که سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن.

معاونت بررسی و گفتمان سازی مرکز بسیج اساتید استان بوشهر ضمن محکومیت این موضع ضد انقلابی و دشمن پسند موسوی، ضمن بیعت مجدد با مقام معظم ولی فقیه حضرت آیت الله امام خامنه ای، همه مردم به خصوص قشر فرهیخته و دانشگاهی را به هوشیاری هر چه بیشتر در برابر این توطئه خباثت آمیز که همراهی آشکار با معاندان برانداز در داخل و خارج است اعلام می دارد.

 

*معاونت بررسی و گفتمان سازی مرکز بسیج اساتید استان بوشهرکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
نصراله شفیعی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار