رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 ارديبهشت 1401 - 16:32

نوای جنوب:حجت الاسلام حسن مصلح طی پیامی خطاب به مردم دشتستان ضمن حمایت از طرح مردمی سازی یارانه ها اعلام نمودطرح برگزاری تجمعات و اعتراضات در شهر برازجان  طرح ریزی ضد انقلاب جهت ضربه زدن به مردم و اموال عمومی و تضعیف دولت مردمی است و از مردم خواست هوشیار باشند و در زمین دشمنان بازی نکنند.

نوای جنوب:امام جمعه دشتستان:

 

مردم هوشیار باشند و در زمین دشمن بازی نکنند/ ضد انقلاب بدنبال سوء استفاده از مردم در تجمع اعتراضی برازجان است.

 

حجت الاسلام حسن مصلح طی پیامی خطاب به مردم دشتستان ضمن حمایت از طرح مردمی سازی یارانه ها اعلام نمودطرح برگزاری تجمعات و اعتراضات در شهر برازجان  طرح ریزی ضد انقلاب جهت ضربه زدن به مردم و اموال عمومی و تضعیف دولت مردمی است و از مردم خواست هوشیار باشند و در زمین دشمنان بازی نکنند.


 

 

 

 

 

 

در بخشی از پیام حجت الاسلام حسن مصلح امام جمعه شهرستان خطاب به مردم  جهت هوشیاری  و فریب نخوردن از دشمنان انقلاب آمده است:

 

در حال حاضر موانع زیادی بر سر راه دولت برای شکوفایی اقتصادی و رشد مطلوب وجود دارد که یکی از آنها یارانه غیر هوشمند یا ارز ترجیحی بوده است که به جیب تولید کننده های خارجی رفته و کمترین آن به مردم  می رسیده است.

ما معتقدیم این کار باید در سالهای پیش انجام می‌شد اما متاسفانه انجام نشده است و دولت سیزدهم آبروی خود را گذاشته تا بتواند جلوی فسادو دلال بازی و قاچاق را بگیرد و منفعت آن را به خود مردم برگرداند که امری پسندیده و شایسته تقدیر است.

هم اکنون این امر باعث ناراحتی شدید معاندین شده  و موجی از نا امیدی و یاس را از سوی رسانه های جیره خوار خود به مردم القاء‌ کرده اند که موجبات نگرانی مردم را فراهم آورده است.

ضد انقلاب با موج رسانه ای علیه مردم و نظام قانع نشده و هم اکنون با انجام فراخوان هایی قصد دارد مردم را به کف خیابان بکشد و آشوبی برپا کند که به استان بوشهر و شهرستان دشتستان نیز کشیده شده و بر اساس طرح ریزی که انجام شده است قصد دارند مردم برازجان را به خیابان بکشند ولی نمی دانند مردم این شهر فهیم تر از آن هستند که فریب معاندین را بخورند.

امروز صبح به همت نهادهای امنیتی و انتظامی  عوامل تحریک کننده مردم جهت تجمع در برازجان که از مرتبطین با ضد انقلاب بوده اند و ماموریت داشتند با فراخوان های متعدد مردم را به کف خیابان کشیده و به اغتشاش و تخریب اموال عمومی اقدام ورزند دستگیر شده اند 

ضمن تقدیر از همه حافظان امنیت به مردم شریف، ولایتمدار  و همیشه در صحنه شهر برازجان و شهرستان دشتستان توصیه می کنم در زمین دشمن بازی نکنند و با عدم شرکت در این تجمعات و دامن زدن به نارضایتی هایی که به جز خوشحالی دشمنان قسم خورده نظام سودی برای کشور ندارد، از کشور و نظام خود دفاع کنند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار