رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 آذر 1400 - 13:19

نوای جنوب:جمیری نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس از روند اجرایی سه پروژه خط انتقال آبرسانى مناطق شمالى شهر بوشهر، ۱۷کیلومترخط انتقال آب‌شیرین کن ۱ و همچنین تأسیسات آب‌شیربن کن در حال بهره بردارى ۲۲ هزار و ۵۰۰ هزار متر مکعبى و آب‌شیرین کن ۱۷ هزار متر مکعبی در حال احداث شهر بوشهر بازدید کرد.

 

نوای جنوب: جمیری نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس از روند اجرایی سه پروژه خط انتقال آبرسانى مناطق شمالى شهر بوشهر، ۱۷کیلومترخط انتقال آب‌شیرین کن ۱ و همچنین تأسیسات آب‌شیربن کن در حال بهره بردارى ۲۲ هزار و ۵۰۰ هزار متر مکعبى و آب‌شیرین کن ۱۷ هزار متر مکعبی در حال احداث شهر بوشهر بازدید کرد.


نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس در این بازدید از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان قدردانی کرد و گفت: اقدامات شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر در اجرا طرح‌های آبرسانی واقعا جهادی است.


عبدالکریم جمیری یکی از ظرفیت‌های مهم تأمین آب شرب را خلیج‌فارس دانست و اظهار داشت: در این راستا طرح‌های مهمی در حال اجرا است.


عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر با قدردانی از تلاش شرکت آب و فاضلاب در خدمات‌رسانی مطلوب به مردم در حوزه آبرسانی خاطر نشان کرد: ۲ پروژه آب‌شیرین‌کن به ظرفیت ۵۲ هزار مترمکعب در کنار ساحل خلیج‌فارس بوشهر در حال اجرا است که با تکمیل آنها یکی از مشکلات مهم مردم برطرف می‌شود.


نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به پروژه آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعب پرداخت و بیان کرد: بر اساس وعده مجری این طرح تا پایان امسال آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعب بوشهر تکمیل می‌شود که نقش مهمی در پایداری تأمین آب شرب مردم دارد.


جمیری اضافه کرد: تا پایان امسال با افتتاح یکی از پروژه‌های آب‌شیرین‌کن، ۱۷ هزار مترمکعب به ظرفیت تولید آب شرب بوشهر افزوده می‌شود.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر نیزیکی از راهبردهای وزارت نیرو در تأمین آب شرب را شیرین‌سازی آب دریا در شهرها و روستاهای ساحلی دانست و تصریح کرد شهر بوشهر که با مشکلات آبرسانی مواجه است طرح آب‌شیرین‌کن در دستور کار قرار گرفته که در مرحله نخست به ظرفیت ۲۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعب وارد مدار بهره‌برداری قرار گرفته است.


عبدالحمید حمزه‌پور از اجرا ۲ پروژه آب‌شیرین‌کن در ساحل بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: پروژه آب‌شیرین‌کن به ظرفیت ۱۷ هزار مترمکعب دارای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است که تلاش می‌شود تا قبل از عید نوروز تکمیل و افتتاح شود.


وی با اشاره به اجرا خط انتقال این آب‌شیرین‌کن تا مخزن ذخیره اصلی شهر تصریح کرد: این خط انتقال در مرحله پایان و دارای بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر میزان سرمایه‌گذاری در اجرا آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعب بوشهر را ۲۵۰ میلیارد تومان دانست و افزود: با افتتاح این پروژه مشکل دیرینه شهر بوشهر در تأمین آب شرب برطرف می‌شود و قطعاً تابستان آینده مشکلات به شدت کاهش می‌یابد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حمزه پور

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار