رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 تير 1400 - 06:07

نوای جنوب:معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: در چند روز گذشته مردم و صنایع بزرگ همکاری خوبی برای کاهش مصرف داشته‌اند که باعث کاهش قابل توجه خاموشی‌ها شده است.

نوای جنوب:معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: در چند روز گذشته مردم و صنایع بزرگ همکاری خوبی برای کاهش مصرف داشته‌اند که باعث کاهش قابل توجه خاموشی‌ها شده است.علیرضا صالحی بیان کرد: در چند روز گذشته با همراهی خوب مردم، صنایع بزرگ و مسئولان، مصرف برق به‌ویژه در ساعات اوج کاهش یافته و در پی آن خاموشی‌ها نیز کمتر شده و در مواری به صفر رسیده است.
 
وی با تاکید بر اینکه اگر مردم و صنایع همکاری کنند خاموشی‌ها به طور کامل برچیده می‌شود افزود: در استان بوشهر صنایع بزرگی، چون سیمان و دیگر صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی داریم که همکاری خوبی با صنعت برق داشته‌اند و پیک بار آن‌ها به ۲۰ درصد کاهش یافته است.
 
معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان ادامه داد: برخی صنایع هم همکاری کامل داشته و به تعطیلات تابستانه رفته‌اند که امید داریم این همکاری ادامه داشته باشد.
 
صالحی گفت: جدول خاموشی‌ها در اپلیکیشن برق من بارگذاری شده است و هم استانی‌ها با نصب این نرم افزار می‌توانند از ساعات احتمالی خاموشی مطلع شوند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار