درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 دي 1399 - 00:22

نوای جنوب:مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پیام تسلیت صادر کرد.

نوای جنوب:مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و سالروز شهادت بزرگ بانوی عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پیام تسلیت صادر کرد.
متن پیام تسلیت دکتر زهرا نویدی فرد بدین شرح است:


فاطمیه ایام حزن اهل بیت و روزهای غمباری که شیعیان جهان به یاد اسوه اخلاق و فضائل بزرگ بانوی عالم به سوگ می نشینند ، در رسای مظلومیت او نوحه سرایی می کنند و درس استقامت و پایداری از مکتب او فرا می گیرند.
  حضرت فاطمه زهرا (س ) چشمۀ جوشان خردمندی و فرزانگی و سرمشق و راهنمای یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی است و تا همیشه تاریخ منشاء فیض الهی خواهد بود.
امروزه شکوه ،منزلت و جایگاه زنان مسلمان با تاسی و پیروی از سیره و روش بزرگ بانوی جهان اسلام معنا یافته و بی تردید این الگو پذیری تا همیشه تاریخ مسیر سعادت و خیر و برکت در زندگی زنان و مردان مسلمان خواهد بود.
اینجانب فرارسیدن ایام سوگواری فاطمیه و سالروز شهادت پاره تن پیامبر (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) را به همه رهروان حضرتش تسلیت عرض می نمایم .کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دکتر نویدی فرد

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار